» » » Хто проводить технічну інвентарізацію нерухомості для виділу?

Хто проводить технічну інвентарізацію нерухомості для виділу?

Міністерство регіонального розвитку внесло зміни до Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна, згідно з якими технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна при підготовці проектних документів щодо можливості проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна (житлових будинків, будівель, споруд, іншого нерухомого майна, крім земельних ділянок), можуть здійснювати не тільки БТІ, а й інші суб’єкти господарювання.

Відповідно до нової редакції пункту 3.7. Інструкції розрахунок розміру часток у спільній частковій власності на квартири, що приватизуються, провадиться відповідно до додатка 1 до Положення про порядок передачі квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 16 грудня 2009 року № 396.
Хто проводить технічну інвентарізацію нерухомості для виділу?

Висновок про технічну можливість виділу в натурі частки з об’єкта нерухомого майна для укладення відповідного договору або договору про виділ частки з об’єктів нерухомого майна, що перебуває у спільній частковій власності також можуть готувати суб’єкти господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна.
Віктор МОРОЗ, www.podiyi.com 
юрконсультація
  1
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.