» » » Ірпінська податкова: Терміново міняйте «КВЕД 2005» НА «КВЕД 2010»

Ірпінська податкова: Терміново міняйте «КВЕД 2005» НА «КВЕД 2010»

Всі існуючі коди в Україні прописані в єдиному документі за назвою «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД). Реєструючи своє підприємство або розширюючи його, кожен підприємець сам визначає види майбутньої економічної діяльності.

Кожному з них в Класифікаторі видів кодів діяльності підбирається відповідний код. При реєстрації зазначають і кілька видів діяльності, але слід пам'ятати, що немає необхідності вписувати відразу все, чим би хотілося займатися в далекому майбутньому. Раціональніше буде вказати ті види підприємницької діяльності, які будуть точно здійснюватись найближчим часом. Адже, у разі необхідності платник податків може в будь-який момент, не чекаючи кінця року чи кварталу, подати заяву і внести необхідні корективи в свій перелік кодів видів підприємницької діяльності. Завжди можна додати необхідні пункти, коли в цьому виникне реальна потреба, або викреслити те, що виявилося неперспективним.

Зверніть увагу! Відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики №457 від 11.10.2010 з 1 січня 2012 року набув чинності новий національний класифікатор України «КВЕД-2010» (до цього діяв «КВЕД – 2005»).

Новий класифікатор повинен був замінити собою старий ще до 1 січня 2013-го. Але у зв'язку з тим, що величезна кількість бізнесменів не встигла поміняти свої види економічної діяльності з п'ятизначних на нові, чотиризначні, вирішили надати підприємництву ще часу для зміни - до 1 січня 2014 року. Як виявилось на практиці і цей термін став замалим… Але…більше законодавець його не подовжив і з 1 січня поточного року, всі бізнесові структури мали б відповідати за видами діяльності «КВЕД 2010».

Тому, фізичним особам - підприємцям та представникам юридичних осіб необхідно якнайшвидше звернутися до державних реєстраторів та привести у відповідність відомості про види діяльності згідно до нового «КВЕД-2010». Ця процедура безкоштовна і не складна.
0 0

Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.