» » І знову спалюємо сміття…

І знову спалюємо сміття…

Попри постійне попередження та звернення до мешканців міст та селищ Приірпіння з боку працівників ДСНС щодо недопущення спалювання сміття, опалого листя тощо, 17 листопада на території Бучанського цегельного заводу в м. Ірпінь поблизу АЗС «КЛО», було розведено багаття, що у свою чергу могло призвести до розповсюдження вогню та загорання покладів торфу (пойма річки Буча).

Ірпінський МС ДСНС України в котре попереджає: будьте уважні та обачні при поводженні з вогнем! Не спалюйте сухе опале листя та сміття. Бережіть своє життя та здоров’я оточуючих Вас людей.
Важко знайти людину, якій би подобалось дихати димом від тліючого листя чи палаючого «торф’яного поля». Багато хто хотів би, щоб ці порушення припинились, але як досягти цього не знають.

Починаючи боротьбу із паліями у своєму населеному пункті, ви повинні знати, що закон у будь-якому випадку на вашій стороні. Спалювання рослинних решток несе численні загрози здоров’ю людини. Керуючись статтею 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, кожен з нас має законне право боротися із паліями.

Статті 16 і 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняють спалювання листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 адміністративного кодексу України і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


3 -2

РЯТІВНИК ПРИІРПІННЯ 
горит торф в Ирпене рятівник приірпіння
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.