» » За фактами порубок дерев у м. Ірпені зареєстровано кримінальні провадження

За фактами порубок дерев у м. Ірпені зареєстровано кримінальні провадження

Прокуратурою міста 17.11.14 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно працівників КП «Ірпіньзеленбуд» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України.

Установлено, що працівниками КП «Ірпіньзеленбуд» в порушення вимог п. 3 ст. 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.06 № 1045 здійснено незаконну порубку дерев по вул. Центральна в м. Ірпені, чим заподіяно істотну шкоду територіальній громаді.

Аналогічно, 17.11.14 прокуратурою міста внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України щодо невідомих осіб, які незаконно, без сплати відновної вартості зелених насаджень та без будь-яких дозвільних документів здійснили порубку дерев в м. Ірпені по вул. Суворова, 2-д.
Матеріали кримінальних проваджень з вказівками направлено за підслідністю до Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області для проведення досудових розслідувань.

За такі злочини передбачене покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Нагадаємо, що у січні 2014 року прокуратурою міста Ірпеня направлено до суду обвинувальний акт за ст. 246 КК України стосовно особи, яка вчинила незаконну порубку 46 дерев в місті Ірпені, спричинивши 171 тис. грн. збитків. Ірпінським міським судом винесено обвинувальний вирок, яким вказану особу притягнуто до кримінальної відповідальності у вигляді штрафу та стягнуто 171 тис. грн. збитків.

І.Дутчин, заступник прокурора міста Ірпеня
І. Рамазанов, в.о. прокурора міста Ірпеня
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.