» » Обласна Школа лідерів учнівського самоврядування

Обласна Школа лідерів учнівського самоврядування

15 листопада привітне місто Буча вже вкотре вітало активних та творчих дітей-лідерів Київщини на обласній Школі лідерів учнівського самоврядування.
У гостинній залі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 зібралися представники учнівського самоврядування з усіх куточків Київської області для участі у Обласній раді дітей Київщини.


На них чекає дуже насичена робота:багато нової інформації та цікавих завдань під час навчального тренінгу, на якому розглядали такі питання, як організація та зміст проектної діяльності комісій обласного, районних та міських рівнів, методика розробки цільових проектів тощо. Діти шукали шляхи покращення дистанційної взаємодії комісій обласного, районного, міського рівнів.

До роботи дітей долучилися добрі друзі лідерів учнівського самоврядування Київщини, начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Іванович Цимбал, директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Тамара Василівна Нестерук і директор Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Алла Миколаївна Літкевич.Привітали гостей і представники Бучанської Асоціації лідерів, які презентували власний досвід роботи. Голови комісій БАЛу в інтерактивній формі розповіли про основні напрямки своєї діяльності.


Приємно було бачити в залі і обличчя випускників ОРДК. Анастасія Галака, екс-голова Бучанської Асоціації лідерів і екс-голова Обласної Ради дітей Київщини прийшла привітати нове покоління лідерів Київської області, під чиїми добрими лідерськими руками творяться прекрасні дива і під ними розквітає наша неосяжна Україна та рідна Київщина.

6 -4

Ольга Moхненко 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.