» » Учні поспілкувались з правоохоронцями

Учні поспілкувались з правоохоронцями

Профілактика, профілактика і ще раз профілактика є запорукою
дотримання прав та виконання обов’язків неповнолітніми

Дорога О.М.

Правова освіта є складової частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правосвідомості особи, її ціннісних орієнтирів та активної позиції як члена громадянського суспільства. Кожен з нас, і дорослий і малий, є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах.

Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками. Адже, щоб запобігти порушенню своїх прав, а в разі порушення – захистити, то потрібно їх знати.10 листопада в Бучанській СЗОШ №5, в рамках виховної години в 7-А та 7-Б класах, відбулася зустріч з представниками МВС. Метою стало попередження злочинності, правопорушень, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, та пропаганда здорового способу життя.

В ході лекції учні дізналися, що кожний п'ятнадцятий злочин в Україні - справа рук неповнолітніх .

В цілому ж за рік діти і підлітки у нашій країні здійснюють понад 14 тис. правопорушень. Статистика показує, що найчастіше діти скоюють правопорушення якраз під час навчального року, в період після закінчення занять у школі і до восьмої вечора. Влітку, до речі, таких пригод трапляється менше. Напевно, під час канікул у школярів більше можливостей застосувати себе в чомусь, піти на той же пляж, зіграти у футбол, відправитися в ліс.
В ході бесіди з представниками міліції учнями було задано багато проблемних питань.


Вони стосувались правопорушень і відповідальності, яку несуть саме вони в разі невиконання . Також це стосується поведінки як на уроках, так і під час перерв. Саме погана поведінка і є поштовхом до правопорушень. Особливу увагу майор міліції Дорога Олена Михайлівна звернула на те, що за кожний свій вчинок учні мають нести відповідальність.
Варто замислитись над тим, чи робити необдумані вчинки, чи ні.


Старовойт Лідія Павлівна,
класний керівник 7-Б класу Бучанської СЗОШ №5
0 0

СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.