» » » Київська область: рятувальники продовжують боротьбу з палаючими торфовищами

Київська область: рятувальники продовжують боротьбу з палаючими торфовищами

Київська область: рятувальники продовжують боротьбу з палаючими торфовищамиНе зважаючи на різке зниження температури і збільшення вологості повітря, у п’яти районах області продовжуються заходи, спрямовані на ліквідацію загорань торфу.

Найбільший осередок виявлено на площі близько 20 га окремими осередками в Бородянському районі поблизу села Красний Ріг. Тут рятувальники з Клавдієво, Пісківки та Бородянки власними силами за допомогою спеціальної техніки проводять роботу по створенню штучних земляних дамб та перекриттю річки Здвиж. Тільки таким чином, повністю затопивши пойму, можливо створити штучне озеро і в найкоротшій термін припинити горіння покладів торфу.

Київська область: рятувальники продовжують боротьбу з палаючими торфовищамиПід час подібних підземних пожеж, вогню на поверхні ґрунту в більшості випадків немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Проте виділяється їдкий дим, що поривами вітру переноситься на поруч розташовані населені пункти.

Загалом, гасіння торфу проводиться в Вишгородському, Баришівському, Іванківському, Бородянському районах, Ірпінській зоні на площі майже 45га. До ліквідації загорання задіяні 16 одиниць техніки, 7 мотопомп, більше 90 чоловік особового складу.
www.mns.gov.ua 
горит торф в Ирпене
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.