» » Iрпiнська дитяча полiклiнiка буде в одному примiщеннi

Iрпiнська дитяча полiклiнiка буде в одному примiщеннi

Мабуть, ще не забули iрпiнцi та мешканцi мiста про тi незручностi, якi доводилося долати через невдале переселення Iрпiнської дитячої полiклiнiки. Нагадаємо, частина лiкарiв перемiстилися в нове примiщення полiклiнiки, частина – в Центр матерi та дитини. Питання зручностi у цiй ситуацiї для мам з дiтьми нiхто не обговорював.


13 листопада 2014 року, пiд час зустрiчi з керiвниками освiтнiх закладiв мiський голова Володимир Карплюк сказав: «У нас буде эвропейський медичний заклад для дiтей. Нашi лiкарi i їх пацiєнти матимуть комфортнi умови працi й медичних оглядiв».
За дорученням очiльника мiста тривають роботи з утеплення примiщення «старої» полiклiнiки на вулицi Садовiй. Робітники працюють в iнтенсивному режимi, щоб завершили зовнiшнi роботи до морозiв. Планується провести i внутрiшнiй капiтальний ремонт цього примiщення.

Головний лiкар КЗ «Iрпiнська центральна мiська лiкарня» Данило Лiсняк разом iз заступником мiського голови Анастасiєю Попсуй розробили детальний план-схему щодо розмiщення лiкарiв. Сподiваємося, що змiцнення матерiальної бази медичних закладiв буде вдосконалюватися з кожним роком роботи мера Iрпеня Володимира Карплюка.
3 -2

сайт Ірпінської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.