» » » Податкова: Облікові картки платника податків на Ірпінщині отримали понад 3000 осіб

Податкова: Облікові картки платника податків на Ірпінщині отримали понад 3000 осіб

Податкова: Облікові картки платника податків на Ірпінщині отримали понад 3000 осібЗ початку 2014 року Центром Обслуговування платників податків Ірпінськой ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області було надано 17353 адміністративних послуг. Центрами постійно надаються комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники податків, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За січень – жовтень 2014 року було надано близько 3095 тис. таких послуг. Також популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами міністерством доходів і зборів. Цих послуг з початку року Ірпінською ОДПІ було надано 2200 тис.

Оскільки пріоритетним у роботі ЦОПів є підвищення якості обслуговування платників, тому для оцінки цього показника, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена діяльністю роботи Центру обслуговування платників податків Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області. Також у залі Центру оформлено інформаційні та тематичні стенди зі зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi. Встановлена скринька для зауважень та пропозицій від платників податків.

Ірпінська ОДПІ запрошує скористатися послугами Центру обслуговування платників податків, який знаходиться за адресою: м.Ірпінь, вул.. Шевченка, 2”а”. Телефон для довідок –(04597)-67-544.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар