» » » Місцеві вибори в Україні відбудуться в жовтні 2015 року

Місцеві вибори в Україні відбудуться в жовтні 2015 року

Вибори до місцевих органів самоврядування відбудуться у жовтні 2015 року, дострокових виборів не буде, наголошує народний депутат від партії “Блок Петра Порошенко” Микола Томенко, передає УНН з посиланням на "Радіо Свобода".

“Згідно з чинним законодавством, дострокові вибори місцевих рад неможливі. Ми вже розуміємо, що місцеві вибори відбудуться, як і передбачено чинним законодавством, у жовтні 2015 року”, — зазначив він.

Крім того, сьогодні учасники переговорів домовилися щодо проведення виборів за відкритими списками та зняття депутатської недоторканності. Раніше представник “Блоку Петра Порошенка” Віталій Ковальчук заявив, що до 14 листопада можуть остаточно погодити текст коаліційної угоди.

За даними 100% опрацьованих електронних протоколів, у багатомандатному виборчому окрузі лідирує “Народний фронт”, відразу за ним із невеликим відривом — “Блок Петра Порошенка”. Також проходять до парламенту, долаючи 5-відсотковий бар’єр, “Самопоміч”, “Опозиційний блок”, Радикальна партія Олега Ляшка і “Батьківщина”. Всі ці політичні сили, окрім “Опозиційного блоку”, беруть участь у обговоренні проекту коаліційної угоди.
0 0

УНН - Українські Національні Новини УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.