» » Фотофакт: Розпочато будівництво алеї між вулицями Енергетиків та Островського

Фотофакт: Розпочато будівництво алеї між вулицями Енергетиків та Островського

Найближчим часом центральна частина міста вкотре видозміниться. Цього разу мова йде про вул. Енергетиків та вул. Островського.

Багато років закинуте будівництво на території міської лікарні слугувало притоном для осіб, які ведуть асоціальний спосіб життя. А напіврозвалений і поржавілий від часу паркан аж ніяк не ставав на заваді, щоб проникнути на комунальну територію.
Крім того, біля тих руїн гралися діти, наражаючись на небезпеку поранитися чи наступити на голку з-під покинутих шприців... Та й сам прохід по вул. Островського залишав бажати кращого – вибоїни і відсутність нормального асфальтного покриття навряд чи робили вулицю комфортною для пересування.

Тож, днями розпочалися роботи по облаштуванню пішохідної доріжки між вулицями Енергетиків та Островського (за лікарню). Зокрема, розчищаються чагарники та знімаються деякі дерева, працює техніка, готується місце для майбутньої дороги та місць для стоянки автомобілів.

Нова «зона» представлятиме собою своєрідне поєднання: невеличку алею, пішохідну доріжку та проїжджу частину. Поряд – автостоянка.
Схема:
Коментар від зодчих нашого міста:

Станом на теперішній час, ведуться роботи по освоєнню частини міської території міста Буча, яка розташована в межах вулиць Енергетиків та Островського, та межує з територією Ірпінської міської лікарні.
Відповідно, проектна пропозиція зеленого будівництва та благоустрою частини території, що розташована вздовж Ірпінської міської лікарні та примикає до вулиць Островського і Енергетиків, в цілому передбачає надати пріоритет пішохідній зоні. Також, даним проектом передбачено монументально-декоративне оздоблення території житлового району з врахуванням функціонального призначення простору та морфологічних характеристик елементів системи відкритого простору, а саме:
- облаштування зручного зв’язку вулиць Енергетиків та Островського;
- створення вхідної групи з облаштуванням пішохідної зони шляхом мощення ФЕМ ;
- реконструкція існуючих та висадка нових зелених насаджень.
Вдосконалення даного пішохідного і транспортного зв’язку є необхідним зважаючи і на наступні обставини.
В межах вище вказаного кварталу, поруч Ірпінської міської лікарні, розташований так званий «довгобуд» конструкції якого знаходяться в занедбаному стані, а сама територія захаращена і вже має виражені ознаки деградації природного ландшафту, тому як за багато років існування «довгобуду» територія вкрилась самосійними заростями дерев та чагарників.
Внаслідок чого зявились негативні тенденції в освоєнні та використанні жителями даного мікрорайону відкритих територій, а саме: самовільне влаштування гаражів на важливих візуальних зв’язках житлової забудови, природного довкілля та соціальної інфраструктури, перетворення котловану в сміттєзвалища, тощо.
Логічним є той факт, що дана територія потребує обов’язкового благоустрою.


4 -2

міські новації фотофакт
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
DeVOuR

OFFline

  • DeVOuR (98)
  • Місцевий
  • 12 листопада 2014 21:43
Я проти проїзної частини на цій ділянці. Зовсім поряд є бульвар та вул. Польова, що з'єднує енергетиків та островського. Краще зробити повноцінну БЕЗБАР'ЄРНУ пішохідну зону. Тим-паче, що поряд з лікарнею.

До речі, на місці "довгобуду" ну дуже просится багаторівневий автопаркінг, який дав би змогу звільнити від автомобілів двори "прибульварних" будинків, та власне бульвару.

-||DeViL WaS An AnGeL ToO..||-
-||WoRlD iS a GhEtTo||-

6
Sana
  • Sana (705)
  • Гостi
  • 12 листопада 2014 22:07
Я теж дуже проти проїзної частини на цій ділянці. Справа в тому,що у даному мікрорайоні, це єдина ділянка, де мами з дітками можуть гуляти не вздовж проїзної частини,а в теплу пору року стояти з візочками під тінню дерев (принаймі раніше,бо з тих дерев вже майже нічого не залишилось) і не дихати газами, а свіжим повітрям. У разі появи там дороги, про нормальну прогулянку з дітьми на дитячому майданчику можна буде забути. Чи не краще залишити там просто пішоходну зону, тим більше, що дійсно на Островського є заїзд з бульвару і Польової

4
Rassel
  • Rassel (705)
  • Гостi
  • 13 листопада 2014 08:45
Как можно брать и просто по беспределу валить красивые двадцатилетние деревья и одновременно называть это облагораживанием територии??? Кому нужна проезжая часть на этом участке и какую роль она будет играть? Спросите у любого водителя, что на Островского без проблем можно попасть чере ул. Полевую, либо через бульвар. Хмельницкого, которые находятся в 200 м. от будущей проезжей части! Повашему хорошо будет выглядеть проезжая часть в нескольких метрах от детской площадки?
Также нет слов, что бы описать "работу" людей, которые занимаются "облагораживанием" територии: своими тракторами и грузовыми автомобилями уже поломано минимум 2 канализационных люка, которые на вечер 12-го числа так и были открыты, а если туда недай бог провалится ребёнок или взрослый человек, кто будет за это отвечать? Почему выкорчевывая деревья на територии недостроенной больницы, страдают деревья, которые находятся за её територией? Почему нельзя убрать муссор с територии недостроя, засыпать котлован и сделать такой себе мини-парк, с пешеходными дорожками, лавочками и т.п., не ломая при этом деревья???
Почему продолжает делаться всё как и раньше, лиж бы отмыть побольше денег?? Для кого тогда это всё делается, если на мнение людей попросту наср*ть????

3
Володимир Петрович
По поводу проезжей части,маразм.Согласен с вышесказанным.Людям и так ходить по Островского стремно,так еще и жди когда едешь,что из за общаги вылетит какое-то чудо.По поводу лежачих полицейских на перекрестке Полевой и Островского,наш мер отморозился,хоть там бывает еще ой как опасно,особенно мамам с детьми и пожылым,но не суть.То что знак односторонее движение в сторону рынка,на улице Островскеого тоже мало кого интересует(хоть висит он не по правилам,для приезжих товарищей на крузаках из Донецка нужно повесить еще один знак)а еще лучше поставить Гаи и пусть рубят капусту нам в бюджет(мечты-мечты).Отсутствие тротуара на улице Островского(особенно если спускаться к вокзалу,там летунов хватает)Короче роботы вагон,было бы желание и средства для роботы.Меня вот еще что удивило,стояла себе стройка,не отдавал ее Ирпень нам хоть тресни и тут бац,все можно.Кум стал мером Ирпеня,надо быстро действовать,но это лишь мое предположение.Просто хочется чтоб мерия думала не про наполнение своих карманов ,а про комфорт своих жителей.Кстати дерибан леса за Римом,это отдельная криминальная статья для нашей мерии,но это абсолютно другая история...

1
Максим Шпакович
вроде порешали обойтись без сквозного проезда.. оставят только пешеходную зону.. тока нах было деревья валить тогда %)

1