» » Фотофакт: Нові велодоріжки Бучі

Фотофакт: Нові велодоріжки Бучі

Теплий листопад дає можливість будівельникам продовжувати розпочаті роботи по благоустрою Бучі. Так, наприкінці минулого тижня підрядна організацію продовжила реалізовувати масштабний міський проект щодо прокладання велосипедних доріжок, які в майбутньому утворять єдине кільце. Зокрема, облаштували місце та проклали асфальтне покриття через Чорнобильський парк до вул. Чкалова. А результат «закріпили» суботником, проведеним силами служб і відділів міської ради.
Як зазначалося, це лише невелика частина великої роботи.
Загалом подібне передбачається на декількох умовних «ділянках».

Перша – це вул. Гоголя і вул. Революції; друга – вул. Нове шосе, Пушкінська, Шевченка, Чкалова (зроблена повністю). Третя ділянка робіт включає вул. Лісову, Паркову, Києво-Мироцьку. Далі дійде черга до вул. Інститутської. Ще один відрізок велодоріжки простягнеться по вул. Вокзальній (поки зроблено шлях до ресторану «Старий Млин») та Малиновського.

Крім того, позапланово зробили і вулицю, і велодоріжку по вул. Некрасова (Лісова Буча), що є тупиковою.
Така «розв’язка» дозволить повноцінно поєднати дозвілля, спорт, а також просто комфортне пересування жителям (адже часто велодоріжки слугують в якості пішохідної зони).Усі роботи виконуються за кошти обласного бюджету – управлінням капітального будівництва.

Ще у планах зодчих – облаштування доріжки, яка «йтиме» від вул. Енергетиків до вул. Островського (за лікарню). Вона представлятиме собою невеличку алею, що поєднуватиме тротуарну доріжку з проїжджою частиною. «Незважаючи на те, що часу залишилося обмаль, ми плануємо реалізувати цей невеличкий задум ще в цьому році», - поінформувала користувачів сайту bucha.com.ua начальник комунального підприємства «Бучабудзамовник» Світлана Демченко.
9 -6

Андрій Беляков 
фотофакт міські новації благоустрій
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.