» » » На Київщині забезпечено зростання надходжень до бюджетів всіх рівнів

На Київщині забезпечено зростання надходжень до бюджетів всіх рівнів

З початку року до зведеного бюджету Київської області надійшло майже 25 млрд. гривень. З них ГУ ДФС у Київській області мобілізовано 8 млрд. гривень. Ріст до попереднього року склав майже 87 млн. грн. або 1,1%.

Київською митницею Міндоходів забезпечено перерахування до державного бюджету митних податків у сумі 16,7 млрд.грн., що на 5,4 % більше минулорічного, ріст надходжень - 858,5 млн.гривень. Основна сума надходжень припадає на податок на додану вартість – 13 млрд. гривень.

ГУ ДФС у Київській області до державного бюджету зібрано 4,5 млрд. грн., в т.ч. до загального фонду державного бюджету - 4 млрд. гривень. Більша частина надходжень - податок на додану вартість склав 2,4 млрд. грн., що на 6,6% або на 145 млн. грн. перевищує відповідні надходження минулого року.

З початку року державний бюджет поповнився за рахунок ввізного мита на 2,2 млрд. грн. та акцизного податку більше, як на 1 млрд. грн., що на 490 млн.грн., або майже 79% перевищує показники попереднього року по Київській митниці Міндоходів.
ГУ ДФС у Київській області забезпечені надходження від платників податків до місцевих бюджетів у розмірі 3,4 млрд. гривень. Темп росту до січня-жовтня 2013 року 104,5%, додаткові надходження склали понад 148 млн. гривень.

Досягнуто перевищення надходжень по основних бюджетоутворюючих платежах місцевих бюджетів. Податок з доходів фізичних осіб склав 2,5 млрд. гривень. Темп росту - 103,8% до минулого року, додатково отримано понад 92 млн. гривень. Плати за землю надійшло більше 401млн. гривень. Темп росту 102%, додатково поступило майже 8 млн. гривень.

Платникам податків з початку року відшкодовано податку на додану вартість на 2,6 млрд. грн., у тому числі в автоматичному режимі – 1,2 млрд. гривень.
0 0

ГУ ДФС у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.