» » » Затверджено порядок електронного адміністрування ПДВ!

Затверджено порядок електронного адміністрування ПДВ!

Ірпінська ОДПІ повідомляє, що Кабінет Міністрів України постановою від 16.10.2014 року №569 затвердив Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість.

Вказаний Порядок визначає механізм відкриття та закриття рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ, особливості складання податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних у такій системі, а також механізм проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.

Також Кабмін встановив, що рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються у Державній казначейській службі. Вказані рахунки будуть відкриті до 25 грудня 2014 року Держказначейством у системі електронного адміністрування ПДВ зареєстрованим платникам податку згідно із поданим до 15 грудня 2014 року Державною фіскальною службою України реєстром таких платників.

Звертаємо увагу, що зазначена постанова набрала чинності 29 жовтня 2014 року, крім пункту 1, який набирає чинності з 1 січня 2015 року.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.