» » Продовжується боротьба з пожежами торф’яних залежів

Продовжується боротьба з пожежами торф’яних залежів

Державна служба надзвичайних ситуацій Ірпінського гарнізону продовжує боротьбу із пожежами торф’яних залежів.
Станом на сьогодні ліквідовано осередок торф’яної пожежі у смт Гостомель (пойма річки Ірпінь - "Канадське містечко") на площі близько 20 Га.

Ліквідація вищезазначеної пожежі, що здійснювалась з 9 жовтня по 1 листопада 2014 року дала змогу перекинути всі сили та засоби на гасіння двох осередків торф’яної пожежі в м. Ірпінь (с. Романівка), початкова площа якої становила 15 та 3 Га.
Для гасіння пожежі сформовано зведений загін, де задіяно 14 одиниць техніки та 75 чоловік особового складу з Ірпінського регіону, Вишневого, Білої Церкви, Іванкова, Чорнобиля.

Розгорнуто наметове містечко з польовою кухнею та медпунктом для особового складу, який перебуває на гасінні пожежі. Також на місці проводиться перевірка території групою піротехнічних робіт. Лише за останній тиждень на території пролунало 7 вибухів. Це – відголоси Великої Вітчизняної війни, адже саме тут у 1941 році проходила оборонна лінія.

Завдяки підтримки Київської обласної державної адміністрації, Ірпінської міської ради (на чолі голови Карплюка В.А.), Гостомельської селищної ради та ДСНС України, зведений загін забезпечено паливо-мастильними матеріалами та продуктами харчування.

Також, хочемо подякувати від імені ДСНС України підприємствам та підприємцям, які не стоять осторонь від НС, яка виникла і надають всебічну допомогу, це такі як: АТ «Гостомельський склозавод» (генеральний директор Гірник А.П.), МПП «Рада» (директор Сємко Н.Г.), ТОВ «Лагуна» (директор Вакулюк М.Д.), АЗС «Кермет» (директор Хижняк В.П.).
За особливий вклад в гасіння пожежі хочемо відмітити гр. Куровського М.Б., який надає допомогу рятувальникам важкою технікою (бульдозери, екскаватори), що значно полегшує ручну працю та прискорює гасіння.

Поряд із тим, пожежі трав’яного настилу, що виникають із-за недбалого ставлення громадян продовжуються.
Шановні громадяни, Ірпінський МС ГУ ДСНС України у Київській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у суху осінню погоду поблизу лісних масивів та на відкритих територіях!


- Ні в якому разі не запалюйте суху траву.
- Не розводьте вогонь на торф'яних ґрунтах та поблизу дерев'яних будівель.
- Не дозволяйте дітям гратися з вогнем і розводити багаття без нагляду дорослих.


Будьте уважні і обережні! Бережіть своє життя та майно!
Ірпінський МС ГУ ДСНС України у Київській області 
горит торф в Ирпене
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.