» » Похід місцями бойової слави

Похід місцями бойової слави

28 жовтня 1944 року завершилося остаточне вигнання фашистських окупантів з українських земель. Відтоді минуло вже 70 років, але пам’ять про героїчний спротив народу і боротьбу визвольної армії проти загарбників лишається і в нових поколіннях.

Група вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку Бучанського центру позашкільної роботи (керівники – Володимир Осипенко і Сергій Клименко) під час осінніх канікул здійснила одноденний пішохідний похід, присвячений 70-річчю визволення України. Маршрут пролягав по лінії оборони Києва (Київський укріплений район). Саме КиУР зіграв вирішальну роль в обороні Києва, що тривала з 6 липня по 19 вересня 1941 року. Таким чином, оборона Києва продовжувалася більше двох місяців, скувавши тут до 7 дивізій німців, і зіграла велику роль у зриві плану «блискавичної» війни фашистського вермахту.

Юні туристи-краєзнавці відвідали декілька ДОТ-ів на правому березі річки Ірпінь (поблизу с. Горенка та сел. Гостомель), більшість із яких були підірвані під час відходу радянських військ.

Завершили свій похід гуртківці біля будинку, де на час підготовки до взяття Києва у грудні 1943 року у місті Бучі розташувався штаб генерала Миколи Федоровича Ватутіна.

Хвилиною мовчання учасники вшановували пам’ять воїнів, що віддали свої життя за Батьківщину.Відділ освіти Бучанської міської ради >>
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.