» » Офіційно: Обрано мера Ірпеня

Офіційно: Обрано мера Ірпеня

27 жовтня 2014 року Ірпінська територіальна виборча комісія прийняла постанову, якою визнала обраним міським головою Ірпеня Володимира Карплюка.

Після завершення надходження протоколів з дільниць було проведено засідання міської комісії, яка затвердила результати волевиявлення виборців Ірпінського регіону.

Відповідне повідомлення направлене до Центральної виборчої комісії.

Новообраний міський голова Ірпеня Володимир Карплюк закликає всіх учасників політичного процесу в місті припинити ворожнечу та об’єднатися навколо конкретних справ. Про це йдеться в його зверненні-подяці до виборців, яке є в розпорядженні “Правди Ірпеня”.

“Постійний розбрат в Ірпені має відійти в минуле. Гостра вимога нинішнього часу – це конструктивний, професійний діалог та вміння чути одне одного. Закликаю всіх людей, кому не байдужі слова патріотизм і Батьківщина, об’єднуватися довкола конкретних справ!”, – наголошує новий мер Ірпеня Володимир Карплюк.

У своєму зверненні він подякував виборцям та зауважив, що їхня довіра є ”великою відповідальністю для мене та нашої команди”. “Не маю переможної ейфорії, натомість усвідомлюю той великий обсяг роботи, який чекає попереду”, – сказав Володимир Карплюк.
4 -2

www.irpin-rada.org, www.zpi.com.ua 
Владимир Карплюк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.