» » Діти війни: «На захисті всіх поколінь»

Діти війни: «На захисті всіх поколінь»

«На захисті всіх поколінь» таким був лейтмотив чергових зборів Громадської організації (спілки) «Дітей війни»,члени котрої зібралися 23 жовтня в Ірпінському Будинку культури.

Члени спілки обговорювали організаційні моменти своєї діяльності. Керівник ГО «Діти війни» Василь Пікулик детально зупинився на всіх ключових моментах становлення спілки, наголосивши, на сьогоднішній день організація значно виросла в кількісному складі, що подальшому спілка матиме свої офіси в тих чи інших районах міста та населених пунктах Приірпіння, куди б могли звернутися з наболілими питаннями її члени.

Юрист спілки Костянтин Карєв виступив з інформацією щодо такої проблеми, як компенсаційні виплати та соціальні пільги, котрі заборгувала держава цій категорії людей, наголосивши, що хоч з цього приводу прийнято ряд постанов на державному рівні щодо виконавчого провадження виплат згідно судових рішень, на сьогодні це питання знову загальмоване. Через що одним із завдань спілки буде робота над цією проблемою, з приводу чого вже підготоване відповідне звернення.

Також членів спілки хвилювали нагальні проблеми нашого неспокійного сьогодення, майбутнє дітей, особливо тих, які воюють в зоні АТО. ГО «Спілка дітей війни», як виголосив її очільник Василь Пікулик, повинна стати своєрідним щитом, котрий має захисти всі покоління нашого краю від нагальних проблем. «Треба будувати своє майбутнє сьогодні й не керуватися емоціями та обіцянками, котрі роздають політики від виборів до виборів, наша спілка має стати опорою на кожен день для всіх небайдужих громадян, які прагнуть виховувати своїх дітей та внуків в добрі та злагоді, і для цього наша організація матиме молодіжне крило, основним завданням котрого буде виховання всебічної особистості. У нас вже є певні спортивні традиції і база в Ірпінській ДЮСШ…»
Далі керівник організації наголосив, що в нашому краї чимало людей, які вже зробили реальну допомогу людям і робитимуть її ще більше, бо організація спонукатиме їх до добрих справ. «Однак навіть Геракл не зрушить з місця всіх проблем без нашої єдності.— наголосив Василь Пікулик,— потрібне розуміння та співпраця, постійна опіка старшого покоління над вихованням молоді, адже нікому з нас небайдуже, якими виростають наші онуки та діти».

Підтримати членів спілки прийшов кандидат у депутати до ВР по 95 округу міський голова Бучі Анатолій Федорук, на початку промови зазначивши, що він радіє з того що громадський рух в Приірпінні набуває розвитку і ГО «Діти війни» можуть стати надійною основою для багатьох поколінь, адже ніхто окрім нас не збудує гідного сьогодення та майбутнього. Присутні цікавилися в Анатолія Петровича багатьма питаннями, які турбують жителів краю, а насамперед тим, як йому вдалося зробити з селища Бучі місто європейського зразка, котре разом з Львовом визнане кращим в Україні. Одним із «рецептів» Анатолій Федорук назвав відповідальність і прагнення керівника працювати задля громади.

«Ми, незважаючи на те, що Верховна Рада дала великі пільги забудовникам, і тут не варто пояснювати чому, встановивши лише чотири відсотки пайового внеску, тим самим позбавивши міста перспективи будівництва об’єктів соцкультпобуту, зуміли в Бучі збудувати два комунальні дитсадки, коли ні в Ірпені ні в інших містах Києва цього не зроблено…» Далі Анатолій Федорук наголосив, що сьогодні ми маємо можливість обрати нових лідерів, які б працювали для громади, і в цьому сенсі головне керуватися не емоціями, а принципом сім разів відміряй, один раз відріж. Ірпінь сьогодні стоїть перед вибором нового міського голови, хотів би наголосити настав час виправити попередні помилки. Під кінець зустрічі з кандидатом в народні депутати Анатолієм Федоруком учасники зборів вручили йому звернення щодо відновлення компенсаційних виплат та пільг дітям війни, котрий може стати законопроектом.

Привітати нову організацію також прийшов кандидат на посаду міського голови Володимир Карплюк, зауваживши в своєму виступі, що він бачить шляхи вирішення проблем Ірпеня й готовий працювати для громади, незалежно наскільки часу обиратимуть міського голову, адже під час виборів до місцевих рад можливі нові вибори міського голови. «Я готовий завжди бути разом з вами!» — наголосив Володимир Карплюк.
0 0

Валентин СОБЧУК 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.