» » » Управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області попереджає

Управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області попереджає

Законом України від 14.05.2013 р. N 224-VII доповнено абзац другий частини першої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» наступними словами: “Суб'єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Суб'єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов'язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом”.

Не подання декларації у цьому випадку є вчиненням адміністративного корупційного правопорушення. По даному факту складається протокол та матеріали направляються до суду.

На жаль, не всі колишні держслужбовці дотримуються виконання цих вимог законодавства і результатом стає рішення суду по визнанню їх винними у вчиненні адміністративного правопорушення та накладанню адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Так, нещодавно, відбулося засідання Білоцерківського міськрайонного суду Київської області. На засіданні винесено постанову, згідно якої, колишній працівник Білоцерківської ОДПІ, будучи державним службовцем, займаючи посаду оперуповноваженого Фастівського сектору податкової міліції Білоцерківської ОДПІ, являючись суб’єктом декларування, а також суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення у відповідності до п. 1 ч.1 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в порушення вимог ст. 12 цього Закону, звільняючись рік потому з посади, не подав декларацію про майно, про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру. Громадянина визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та піддано адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 170 гривень.
3 -2

Головне управління ДФС у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар