» » Ірпінь: Ррятувальники продовжують боротьбу з вогнем на торфовищах

Ірпінь: Ррятувальники продовжують боротьбу з вогнем на торфовищах

Станом на 20 жовтня проводиться гасіння торфовищ в Ірпінській зоні поблизу смт Гостомель на площі 3,5 Га, в с. Демидів Вишгородського району на площі 2,0 Га, поблизу села Добраничівка Яготинського району площею 0,6 Га. та на поблизу смт Бородянка площею 4 Га.

«Ми робимо усе можливе, аби у найкоротші терміни ліквідувати пожежі на торф’яних заляганнях. На території області продовжується гасіння торф’яних пожеж на площі більш ніж 10 Га. Станом на минулу добу рятувальниками ліквідовано горіння торфів на загальній території 5 Га. На пожежах задіяно 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 8 мотопомп та більше 50 людей особового складу. Проблема горіння торф’яних залягань знаходиться на контролі не тільки у рятувальників а й у керівництва обласної влади», - повідомив Начальник Головного управління ДСНС України уКиївській області Володимир Бондаренко.

Торф'яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілому грунті людей і техніки, у зв'язку з чим рятувальники закликають всіх бути обережними та не перебувати поряд з небезпечними місцями.
Торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 3 і більше метрів.
Після вигоряння торф тривалий час зберігає високу температуру.
[media=http://youtu.be/RTuCZ0VcxvY]
Шановні громадяни, Головне управління ДСНС України у Київській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у суху осінню погоду поблизу лісних масивів та на відкритих територіях.
0 0

www.mns.gov.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.