» » У діяльності «авторинку» в Ірпені виявлено порушення

У діяльності «авторинку» в Ірпені виявлено порушення

Прокуратурою міста Ірпеня за зверненнями громадян завершено перевірку законності функціонування «авторинку» в м. Ірпінь на вул. ІІІ Інтернаціоналу, 160.

Встановлено, що земельною ділянкою площею 0,08 га, де знаходиться «авторинок» отримав в оренду Б. за час свого депутатства в Ірпінській міській раді.

Перевіркою встановлено, що на вищезазначеній земельній ділянці об'єкти побудовано незаконно, за рахунок подачі екс-депутатом у 2011 році до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області неправдивих відомостей, а саме в декларації про початок виконання будівельних робіт на земельній ділянці зазначено про містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, які відділом містобудування та архітектури надавались іншій особі та на інший об’єкт забудови іншої земельної ділянки.

Такі ж неправдиві відомості зазначені і у поданій до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області декларації про готовність об'єктів до експлуатації.

Слід зазначити, що згідно ч. 8 ст. 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник відповідно до закону несе відповідальність за повноту та достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації про початок виконання будівельних робіт, та виконання будівельних робіт без зареєстрованої декларації.

На даний час, з метою усунення грубих порушень вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» прокуратурою міста на адресу начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області внесено подання про скасування незаконно виданих декларацій.


Старший прокурор прокуратури міста Ірпеня
І. Морозов
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.