» » » Щодня працівники Київської митниці Міндоходів оформлюють гуманітарну допомогу для зони АТО

Щодня працівники Київської митниці Міндоходів оформлюють гуманітарну допомогу для зони АТО

Працівниками митного поста «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці Міндоходів практично щодня проводиться митне оформлення гуманітарної допомоги, яка надходить для зони АТО та реабілітації поранених і ввозиться різними організаціями через митний кордон України авіатранспортом. Більшість оформлень проводяться в режимі електронного декларування, тобто фактично «безконтактним способом» - без присутності суб’єктів декларування та без зайвих паперів.

Починаючи з липня 2014 року, під час проведення антитерористичної операції на сході України, через пункт пропуску «Бориспіль» гуманітарну допомогу різні організації почали переміщувати доволі активно.
Серед перших організацій, які ввозили свої вантажі на благочинні потреби були Товариство Червоного Хреста України, яке ввезлонамети, Всеукраїнський благодійний фонд «Соборність» (вироби медичного призначення, медичні аптечки, перев’язувальні матеріали), громадська організація «Ініціатива Е+» (сухі пайки, одяг), ТОВ «НВП Темп-3000» (нитки для виготовлення бронежилетів) тощо.

Серед державних структур, які теж переміщували вантажі гуманітарної допомоги для зони АТО через митний пост «Бориспіль-аеропорт», були Державна служба з надзвичайних ситуацій, яка переміщувала підривну машину, ДП «Укрвакцина» МОЗ України (вакцини), Міністерство оборони України (шоломи, бронежилети, перев’язувальні матеріали, спальні мішки), Державна прикордонна служба України (рентген-установка, перев’язувальні матеріали) тощо.

Серед благочинників, вантажі яких проходили митне оформлення на митному посту «Бориспіль-аеропорт», були також Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» (медичні аптечки) та Благодійний Фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» (вироби медичного призначення).

Особливо тепло працівники Київської митниці Міндоходів згадують у своїй співпраці з громадськими та державними організаціями по ввезенню гуманітарної допомоги для зони АТО позицію уряду Грузії, який надав Україні 12 тонн вантажулікарських засобів та Всеукраїнський благодійний фонд «Соборність» (вироби медичного призначення, медичні аптечки, перев’язувальні матеріали). Працівники цього фонду, які вже ввезли сім партій вантажу, стали справжніми друзями і побратимами працівників митниці. Також особливо варто зазначити вклад в роботу небайдужої людини і громадянина з активною позицією - директора брокерської агенції «ВІП» Юрія Докукіна.

Швидко і без зволікань проводячи митне оформлення гуманітарної допомоги для зони АТО та для реабілітації поранених, працівники Київської митниці Міндоходів вносять свій вклад у велику справу, адже в зоні АТО перебуває і двоє наших колег, ще один наш співробітник повернувся з зони АТО пораненим і проходить лікування та реабілітацію вдома.

Працівники Київської митниці Міндоходів бажають всім миру, добра і надії. Тим же, хто виконує свій громадянський обов’язок в зоні АТО, ми бажаємо ПОВЕРНУТИСЯ ЖИВИМИ.
0 0

ГУ ДФС у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар