» » В Ірпені відбувся II Всеукраїнський фольклорний фестиваль

В Ірпені відбувся II Всеукраїнський фольклорний фестиваль

На фольклорному фестивалі відчуваєш себе трішки в музеї, коли дух минулого, дух спадщини дивиться на тебе так само мовчки, як і ти на нього. Ми цим були, але не увійдемо в цю ріку ніколи більш.

На сцені Ірпінського БК 10 жовтня на Всеукраїнському фольклорному фестивалі-конкурсі весільної обрядовості «Многая літа» виступалифольклорно-етнографічні колективи з різних куточків України.

Ті, хто не вперше на такій події приходили пожвавлені, інші в елегійно-відстороненому настрої, який дуже швидко розвіявся і всі глядачі опинились не на якомусь там параді артефактів, а просто на справжнісінькому весіллі. Це реально заворожує, втягує і вривається всередину тебе не питаючись. Всі ці пісні й танці і водіння кози, випікання короваю і вінчання, наряджання нареченої, все це затягує в полон свята і у вир його енергій.

Завершилась конкурсна програма врученням призів й кубків переможцям. Але всі вони переможці, носії переможної невичерпної пісенної енергії українського народу. Тож варті відзнаки всі, хто цього дня порадував виконанням народної пісні. І на підтвердження цього підсумковий гала-концерт, де співали для всіх і кожного окремо, даючи можливість доторкнутись до таємничого духу минулого.
0 0

Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, www.irpinculture.org.ua 
Всеукраїнський фольклорний фестиваль
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.