» » Школа №4 запрошує випускників!

Школа №4 запрошує випускників!

Дорогі випускники! Запрошуємо Вас протягом тижня завітати до рідної школи, зустрітися та поспілкуватися з однокласниками і вчителями! Будемо раді Вас бачити!

У самісінькому центрі нашої мальовничої Бучі, знаходиться Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, що нині святкує свій золотий ювілей – 50-річчя. Для будь-кого 50 років – це час переходу, це час переходу до зрілості, мудрості, це час підведення перших життєвих підсумків. А для школи 50 років – вік поважний. Адже 48 разів вона благословляла на доросле життя своїх випускників (серед них знані науковці, конструктори, шановані письменники, вчителі), 48 разів школа підводила підсумки своєї роботи, результативності навчально-виховного процесу.

Проте для школи 50 років – це пора молодості. Адже щодня її просторі коридори сповнюються дзвінким щебетом малечі, неквапними розмовами старшокласників про контрольні, першу закоханість, політику і все-все, що хвилює сучасну молодь.
Наша школа нині – поважна панянка і веселе дівчатко водночас.

А розпочиналась її історія першого вересня 1964 року, тоді школа мала статус: «Бучанська загальноосвітня трудова політехнічна школа з виробничим навчанням №3». За парти сіло 577 учнів, а педагогічний колектив складався із 26 учителів. Перший випуск відбувся в 1965 році (21 учень).
У 1981 році школа набула сучасного архітектурного вигляду: було здано в експлуатацію триповерхову добудову на 20 класних приміщень з їдальнею, спортивною та актовою залою.
Із 1991 року в школі почали створюватися гімназійні класи. Школа отримала нову назву: Ірпінська Українська національна гімназія (1994 рік).
1997 рік розпочав новий період у житті навчального закладу: відокремилась гімназія, було повернено назву Ірпінська середня школа №4, відбулося розширення мережі класів з поглибленим вивченням окремих предметів, розпочалась комп’ютеризація.

Із 2001 року у школі запроваджено експериментальна робота за програмою «Росток» та розпочато формування класів художньо-естетичного профілю, що працювали за авторськими програмами А.Б.Фурлета (члена спілки художників України). У школі був заснований учнівський театр «Овація» (керівник І.М.Ковалик).
Після отримання у 2007 році Бучею статусу міста обласного підпорядкування школа змінила назву – Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, а за сприяння міського голови А.П.Федорука набула сучасного вигляду.
У різний час роботу педагогічного та учнівського колективу спрямовували Чернишов Степан Тимофійович, Мізаріцький Володимир Захарович, Шевчук Микола Полікарпович, Ковалик Іван Тимофійович. Нині школу очолює Літкевич Алла Миколаївна.

Школа – ювіляр у постійному творчому пошуці. І в цьому секрет успіху і вихованців, і вчителів.
Робота педагогічного колективу спрямована на поглиблене вивчення учнями математики, образотворчого мистецтва, іноземних мов.
У школі успішно здійснюється профільне навчання учнів 10-11 класів, експериментальна робота за науково-педагогічними проектами «Росток», «Інтелект України» та «Один учень – один комп’ютер», експериментальне дослідження з формування пізнавального інтересу підлітків на уроках музики, проектна робота. На сьогоднішній день в школі навчається 1471 учень (48 класів), педагогічний колектив складає 78 чоловік.

Постійний творчий пошук педагогічного колективу сприяв успіхам вихованців школи в олімпіадах, конкурсах, захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Приділяється увага розвитку обдарованості учнів у позаурочний час (працює учнівське самоврядування, учні займаються у спортивних секціях, гуртках.)

У кожного у пам’яті є школа –
Єдина, неповторна – бо своя.
Вона не забувається ніколи,
Куди б не бігла течія.

План проведення заходів до відзначення 50-річчя відкриття

Бучанської загально освітньої школи І-ІІІ ступенів №4

Вівторок, 14 жовтня Середа, 15 жовтня Четвер, 16 жовтня П’ятниця, 17 жовтня

Назва заходу Посвята учнів 8-х класів у козаки «Козацькому роду – нема переводу!» або «Ми – козацького роду» Майстер-клас мистецьких технік «Вмієш сам – навчи іншого» 1. Благодійний ярмарок «В єдності сила» (збір коштів для поранених бійців Ірпінського госпіталю)
2. День відкритих дверей «Здрастуй, рідна школо!» (зустріч з батьками-випускниками по класах) 1. Урочиста лінійка «Мелодія шкільного дзвоника»
Заключне свято «А ми бажаєм Вам добра» або «З ювілеєм, рідна школо!»
2.
Місце та час проведення 13.30 / актова зала Протягом дня / коридори школи 1. Протягом дня / коридори школи
2. З 11.00-15.00 13.00 / Київська площа
14.00 / актова зала
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.