» » » Київський метрополітен: Пільговикам потрібно оформити картку киянина

Київський метрополітен: Пільговикам потрібно оформити картку киянина

У Києві запроваджується новий порядок проїзду в Київському метрополітені. Це стосується окремих категорій громадян міста Києва, які не мають права, відповідно до чинного законодавства, на пільговий проїзд у метрополітені, а саме:

- непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами,
- особи, які не мають права на пенсію або отримують соціальну допомогу замість пенсії,
- один із батьків багатодітної сім'ї,
- пенсіонери, інваліди (ті, що не мають додаткових пільг, наприклад, «Ветеран праці», «Дитина війни», «Учасник війни» та інші).

Цим категоріям надано право безоплатного проїзду в Київському метрополітені на підставі «картки киянина» відповідно до рішення Київської міської ради від 04.10.2014 №46/46 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 17 лютого 2011 року N19/5406 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011 - 2015 роки» та фінансування її заходів у 2014 р.».

Для оформлення картки киянина громадянам необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення за місцем своєї реєстрації або до Департаменту соціальної політики (проспект Комарова, 7).

При собі необхідно мати такі документи:
посвідчення, що підтверджує право на отримання картки;
паспорт;
довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.


Усі категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд у метрополітені згідно з чинним законодавством (ветерани війни, діти війни, ветерани праці, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та інші) мають право на безоплатний проїзд в метрополітені на підставі відповідних посвідчень.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.