» » Відділ архітектури БМР інформує

Відділ архітектури БМР інформує

Протокол засідання погоджувальної комісії щодо врахування пропозицій
громадськості до проекту Генерального плану міста Буча


26.09.2014р.

Загальна кількість членів комісії - 44 особи.
Присутні 35 осіб, що складає більше двох третин членів погоджувальної ради. Кількість представників громадськості – 19 осіб.

Згідно з положеннями ч.8 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» засідання комісії є правомочним.

За відсутності, з поважних причин, голови комісії – Олексюка Василя Павловича повноваження головуючого виконував член комісії, заступник міського голови - Смолькін Олександр Петрович.

Секретар: Гордієнко Світлана Вячеславівна.
Лічильна комісія: Балабан Євгеній Степанович, Лисенко Іван Григорович

З інформацією щодо розробки проекту Генерального плану міста Буча виступила головний архітектор міста Ткаченко Валентина Григорівна, та представила розробників Генерального плану, а саме: фахівців Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя. Вона наголосила, що пропозиції приймалися від представників територіальної громади та зацікавлених осіб з 12.08.2014р. по 12.09.2014р., про що було опубліковано повідомлення в газеті «Бучанські новини» №30 від 08.08.2014р. та розташовано інформацію на сайті Бучанської міської ради.

Всі пропозиції занесені в відповідний журнал реєстрації. Зачитала вимоги до подання та розгляду пропозицій: відповідно до частини 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» «Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаються у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Пропозиції надані після встановленого строку, не розглядаються».

Більшість поданих пропозицій не відповідає даним вимогам, але абсолютно всі пропозиції пропонуються до розгляду.

Повна версія Протолу у файлі: завантажити Скачать файл: 26-09-2014r-Протокол.pdf [210,66 Kb] (cкачиваний: 151)
Посмотреть онлайн файл: 26-09-2014r-Протокол.pdf
3 -2

Генеральний план Бучі генеральный план 2014
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.