» » Правоохоронці відреагували на зухвалі події, що мали місце першого жовтня в Ірпінському регіоні

Правоохоронці відреагували на зухвалі події, що мали місце першого жовтня в Ірпінському регіоні

До Ірпінської міської ради прийшли невідомі в камуфляжі.
Так, 1 жовтня цього року близько 11 год. 30 хв. група невстановлених досудовим розслідуванням осіб, не маючи дозволу на проведення зібрань, грубо порушуючи громадський порядок в місті Ірпені з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, проявляючи особливу зухвалість у присутності мешканців міста, вчинили хуліганські дії відносно голови Ірпінської міської виборчої комісії Гавриленка Олексія Володимировича.У вище зазначений час в приміщення виборчої комісії зайшов натовп людей в кількості близько 30-40 осіб, в тому числі чоловіки і жінки, з символікою від Радикальної партії Олега Ляшка, які в свою чергу зажадали щоб Гавриленко О.В. написав заяву про складання своїх повноважень. Коли останній відмовився, зловмисники прикриваючись гаслами люстрації почали погрожувати фізичною розправою йому та його сім’ї.

На будь-які пояснення з боку голови Ірпінської міської виборчої комісії бунтівники не звертали уваги та почали наносити йому удари кулаками й ногами.

Однак, фізичним насильством зловмисники не наситилися й винесли побитого на вулицю та вкинули у найближчий сміттєвий бак. Обезсилений та змучений потерпілий побоюючись за своє життя та здоров’я написав те що від нього вимагали.

Продовжуючи свої хуліганські дії невстановлені особи відкрито заволоділи належними Гавриленку О.В. мобільними телефонами, за допомогою яких останній намагався викликати працівників міліції.
Вилізши із сміттєвого баку, потерпілий повернувся в приміщення виборчої комісії та виявив відсутність документів, що стосуються підготовки до виборчого процесу.

У подальшому вказані вище особи в кількості 20-30 чоловік на переобладнаному БРДМ-2 та легкових автомобілях від Радикальної партії Олега Ляшка прибули до адміністративної будівлі прокуратури міста Ірпеня Київської області та продовжували вчиняти хуліганські дії, паралізували роботу прокуратури міста, шляхом захоплення приміщення вказаної будівлі та зухвалою, брутальною поведінкою молодих осіб, яка супроводжувалася в свою чергу нецензурною лайкою з гаслами люстрації під керівництвом депутатів Ірпінської міської ради Місяця Ярослава Анатолійовича та його дружини Власюк Марини Ігорівни.

Крім цього, під час вчинення вищевказаних хуліганських дій Місяць Ярослав Анатолійович в присутності працівників міліції та пересічних громадян здійснив постріли з предмету схожого на пістолет.

В ході огляду місця події біля адміністративної будівлі прокуратури міста Ірпеня, слідчо-оперативною групою виявлено та вилучено гільзи.

За вказаними фактами слідчим відділом Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області 01.10.2014 розпочато досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.296, ч.2 ст. 186, ч.1 ст. 357 КК України, тобто, хуліганство вчинене групою осіб, грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб та з погрозою застосування насильства, яке не є небезпечним для життя, викрадення, привласнення, а також вимагання офіційних документів.

Крім цього, під час проведення першочергових слідчих дій, правоохоронцям вдалося встановити, що організаторами вказаних кримінальних правопорушень є Місяць Ярослав Анатолійович та Власюк Марина Ігорівна – кандидати в народні депутати Верховної Ради України від Радикальної партії Олега Ляшка.

Сьогоднішні події можна розцінювати як намагання Місяця Ярослава Анатолійовича та Власюк Марини Ігорівни дискредитувати правоохоронні органи під гаслами люстрації та вплинути таким чином на останніх з метою уникнення ними кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що на початку цього року під час проведення Ірпінським МВ ГУ МВС України в Київській області досудового розслідування у кримінальному провадженню за фактом незаконного виділення земельних ділянок посадовими особами Ірпінської міської ради, слідчими міліції здобуто беззаперечні докази щодо причетності депутатів Ірпінської міської ради Місяця Ярослава Анатолійовича та Власюк Марини Ігорівни до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Так, у ході досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні слідчими міліції з дозволу Ірпінського міського суду проведено обшук за місцем проживання Місяця Ярослава Анатолійовича та Власюк Марини Ігорівни, під час якого виявлено 520 заповнених громадянами бланків, звернень, які адресовані Ірпінській міській раді, щодо виділення земельних ділянок без зазначення адреси, із доданням копій паспортів та ідентифікаційних кодів.Зазначене є підтвердженням налагодженої, корумпованої схеми незаконного отримання земельних ділянок на «підставних осіб» на території міста Ірпеня та свідчить про те, що невстановленими на даний час слідством посадові особи Ірпінської міської ради вчинено дії на заволодіння земельними ділянками шляхом підробки документів та зловживання службовим становищем, тобто про наявність ознак злочинів, передбачених ст. ст. 364, 366 КК України.
Крім цього, жителі Ірпінського регіону, ще не встигли забути події 2013 року, коли завдяки злагодженим діям правоохоронців вдалося попередити шахрайські дії з боку сім’ї Місяця-Влясюк, які намагалися збагатитися за рахунок пересічних громадян, шляхом укладання фіктивних договорів купівлі-продажу житлових будинків, за що намагалися отримати чималі грошові кошти, що в свою чергу стало однією із підстав виключення з членів партії «УДАР».

Вказані корумповані, злочині схеми до яких причетні Місяць Ярослав Анатолійович та Власюк Марина Ігорівна можуть стати серйозною перешкодою для останніх на шляху до омріяного мандата народного депутата України та крісла міського голови в місті Ірпені на чергових виборах.


Протоколи засідання Ірпінської міської ради
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.