» » Бучанські скаути прийняли участь на святі київської молоді «Юнь Києва запрошує»

Бучанські скаути прийняли участь на святі київської молоді «Юнь Києва запрошує»

27 вересня девятнадцять дітей з бучанської організації скаутів «БОС» прийняли участь у традиційному святі київської молоді «Юнь Києва запрошує».

Це свято проходило за підтримки Головного управління у справах сімї, молоді та спорту у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський». Цього року понад 3000 мешканців столиці і області стали учасниками цікавих ігор та змагань, мали можливість пройти квести та взяти участь у майстер-класах, стали глядачами концерту дитячої творчості, відвідали майданчик сучасного мистецтва, дізналися про діяльність громадських організацій, соціально відповідальних компаній і закладів соціального спрямування.

Бучанські діти поділились своїми враженнями від поїздки на свято:
- Це дуже приємне і корисне свято для дітей. Ми грали у «Велику соціальну гру», в якій виконували завдання і отримували подарунки. Я отримала багато знань про родинні стосунки, про здоровий спосіб життя та багато іншого.
- Я поїхав перший раз і був вражений - скільки різних ігор проводиться для дітей. На жаль я не встиг прийняти участь у всіх, так як не вистачило часу і потрібно було їхати додому.
- Я робила пташку оберіг і дізналася про народні звичаї нашого народу. Було багато майстер-класів, і всі дуже цікаві.
- Я зустрів своїх друзів скаутів, вони теж приймали участь у грі. А ще вони зробили фотовиставку «Синьо-жовта Україна», за допомогою якої хотіли довести, що Україна в синьо-жовтих кольорах не двобарвна, а надзвичайно яскрава.

Керівник організації «БОС»: «Я дуже пишаюсь нашими скаутами, які цього разу показали, що вміють по-справжньому робити добрі справи.

У «Великій соціальній грі» виступили три наші команди – команда дівчат, команда хлопців і збірна команда маленьких скаутів. На одній станції дітям подарували настільні ігри, альбоми і мягки іграшки, але на всіх 19 дітей подарунків не вистачило. Я не знала що робити і запропонувала скаутам самостійно прийняти рішення, як розподілити подарунки. Я була приємно здивована, коли майже всі відмовилися від подарунків і вирішили передати їх в дитячий будинок та тим, кому вони більш корисні».

Ми дуже вдячні начальнику відділу освіти Цимбалу Олегу Івановичу та директору ДЮСШ Гайдаю Олегу Олександровичу за допомогу в організації нашої поїздки на це свято.
0 0

Шамира Романовна, www.vk.com/buchaskaut 
шахи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.