» » Прокуратурою міста Ірпеня завершено чергову перевірку

Прокуратурою міста Ірпеня завершено чергову перевірку

Викрито кримінально-карані діяння в діях колишніх посадовців Національного університету державної податкової служби України

Одним з найважливіших питань, сьогодення є наповнення державного бюджету країни, у тому числі шляхом викриття злочинів у сфері економіки.

Прокуратурою міста Ірпеня завершено чергову перевірку у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів у цій сфері, а саме законності розпорядження колишніми посадовцями Національного університету державної податкової служби України майном держави.

Установлено, що службові особи Національного університету державної податкової служби України у 2007 році організували аукціон та продали об’єкт нерухомого майна державної форми власності – реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір», яким користувався Університет на праві оперативного управління.

Перевіркою прокуратури міста встановлено, що аукціон проведено всупереч вимог ст. 4 Закону України «Про управління об’єктами державної власності», ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна», Постанови Кабінету Міністрів України № 803 від 06.06.2007, за відсутності згоди суб'єкта управління майном - Державної податкової адміністрації України та необхідного погодження Фонду державного майна, чим завдано збитків державному бюджету у сумі 2856577,51 грн.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 364 ч. 2 КК України, проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області. Досудове розслідування у провадженні триває.
3 -2

І. Морозов, старший прокурор прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.