» » » Податкова: Сплата військового збору збільшується

Податкова: Сплата військового збору збільшується

Про це повідомила на брифінгу для представників ЗМІ заступник начальника Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області Людмила Ступак. Під час проведення брифінгу заступник начальника детально розповіла про порядок нарахування та утримання даного збору. Також Людмила Ступак звернула увагу, що суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Ірпінській ОДПІ, станом на 24 вересня 2014 року перерахували до державного бюджету 1355,4, військового збору, що на 441 тис.грн більше чим за серпень 2014р. Посадовець підкреслила, що військовий збір – новий платіж, який введено з 3-го серпня 2014 року та діятиме до кінця цього року.

«Сьогодні ми спостерігаємо позитивну динаміку по надходженню військового збору. Вересень ще триває, а бюджет вже отримав кошти від збору більше чим в серпні 2014р. Останні дні вересня ще також очікують на нові надходження. Вважаємо, це свідчить про гідний рівень громадянської свідомості і відповідального ставлення платників податків нашого регіону до нарахування та сплати військового збору, вкрай необхідного сьогодні для фінансування потреб на посилення обороноздатності нашої країни», -зауважила Людмила Ступак.

Нагадаємо, що військовий збір стягується в розмірі 1,5 % з доходів у вигляді зарплати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв'язку із трудовими відносинами та цивільно-правовими договорами; виграшу в державну й недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.
Визначену суму військового збору слід перераховувати до бюджету за правилами, установленими для податку на доходи фізичних осіб, тобто, одночасно з перерахуванням грошових коштів на виплату доходу.

Людмила Ступак нагадала, що реквізити рахунків для сплати військового збору розміщено на інформаційних стендах у Центрі обслуговування платників Ірпінської ОДПІ, а також на веб-порталі Бучанської та Ірпінської міської ради.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.