» » Прокуратура на захисті прав засуджених

Прокуратура на захисті прав засуджених

Прокуратурою м. Ірпеня проведено перевірку Ірпінського виправного центру №132 з питань додержання вимог законодавства про охорону праці під час залучення засуджених до робіт, в ході якої встановлено ряд порушень.

Під час перевірки встановлено, що в Ірпінському ВЦ №132 відбувають покарання 84 працездатних засуджених, з яких до роботи залучені 78 особи. При Ірпінському виправному центрі №132 діє державне підприємство, на якому вказані засуджені виготовляють врубні вимикачі, ящики ЯРП, контейнери та євроконтейнери для сміття тощо.

В ході організації праці засуджених керівництвом Ірпінського виправного центру №132 в порушення вимог законодавства з питань охорони праці на робочих місцях, де працюють засуджені, не створено безпечних і нешкідливих умов праці відповідно до нормативно-правових актів.

Вказані порушення посягають на закріплені та гарантовані Конституцією та законами України права засуджених у сфері охорони праці.
За наслідками перевірки Ірпінського виправного центру № 132 прокуратурою міста внесено подання про вжиття невідкладних заходів щодо усунення виявлених порушень, причин та умов, що сприяють їх вчиненню.
0 1

Р.Литвиненко, старший прокурора прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.