» » Відділ освіти інформує: Реєстрація в дитячі садочки через електронні черги

Відділ освіти інформує: Реєстрація в дитячі садочки через електронні черги

Завчасно повідомляємо батьків про закінчення процесу коригування електронної черги у дитячі садочки.
До першого січня 2014 року завершиться етап уточнень списків черг в усі садочки міста, а це означає, що переведення дитини в чергу в інший садочок на основі "старої" паперової заяви стане неможливим. Тобто для зміни черги діюча заявка в дитячий садочок повинна бути скасована, а у новий садочок подана нова заявка.

Відділ освіти інформує: Реєстрація в дитячі садочки через електронні черги


Ми виконали великий обсяг роботи за перший рік впровадження Електронної черги, відкрита черга у ДНЗ №6 "Яблунька" і з цього моменту усі дитячі садочки працюють з системою електронної реєстрації у ДНЗ.
Нагадуємо батькам вигоду від самостійної реєстрації в садочок на сайті www.reg.isuo.org :
1. Контроль над заявкою (ви відслідковуєте дитину в черзі, отримуєте повідомлення на власну електнонну скриньку при будь-якій змі статусу заявки, можете в будь-який час її видалити і подати нову в інший заклад)
2. Простота і швидкість прийняття на чергу (звернувшись з власним паспортом та свідотством про народження дитини в десятиденний термін з дня подачі заявки її опрацьовують буквально за два кліки мишки)
3. Якщо у вас дві і більше дитини ви в одному місці бачите статус і порядок у черзі кожної, навіть якщо вони стоять на черзі в різні садочки.
Якщо у вас залишились питання, або з'явились пропозиції ви можете задати їх у спеціальній гілці на нашому Форумі, або в коментарях прямо під цією статею.

повідомляє Відділ освіти Бучанської міської ради
4 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.