» » 27 вересня відкриття супермаркету NOVUS у місті Буча

27 вересня відкриття супермаркету NOVUS у місті Буча

10.00 - Відкриття, офіційне перерізання стрічки, зустріч з представниками ЗМІ;
11.00 - Запрошуємо покупців!
17.00 - Розіграш головного призу!


Якісний сервіс для жителів області27 вересня з 10.00 відбудеться відкриття першого супермаркету NOVUS у місті Буча за адресою вул. Києво-Мироцька, 104Д.Мережа супермаркетів NOVUS почала активно пропагувати високу якість і культуру продаж не тільки в столиці, а і у області. Вже був відкритий супермаркет в Борисполі, тепер черга дійшла до Бучі, а зовсім скоро новий магазин порадує і мешканців Броварів. Мережа NOVUS надасть можливість насолоджуватися покупками і справді європейським рівнем якості навіть у невеликих містечках. Супермаркет в Бучі запропонує покупцям характерний для мережі європейський формат покупок.

Варто відзначити, що стиль NOVUS - це не тільки візуальні фактори: сучасна будівля, дизайнерське оформлення залу, приємна атмосфера та зручна навігація. Це в першу чергу великий, до 45 000 найменувань товарів, асортимент товарів та додаткові сервіси – пекарня, кондитерська, власний м’ясний цех, кулінарія, свіже пиво на розлив.

Щоб підтвердити відповідність європейським стандартам, мережа NOVUS постійно проходить низку міжнародних перевірок: на екологічність, на відношення компанії до своїх співробітників, на відповідальне ставлення до покупців, на якість продукції. В 2012 році мережа NOVUS перша серед ритейлерів отримала міжнародний сертифікат ISO, який підтверджує високий рівень організації сервісу та якість обслуговування. Усі супермаркети мережі обладнані сучасними системами екологічної роботи, які бережуть чистоту навколишнього середовища.

«Найважливішим є те, що в процесі запровадження системи управління якістю змінюється психологія самих співробітників усіх рівнів, приходить усвідомлення важливості питань, пов'язаних із безпекою продукції, формується розуміння того, що необхідно робити для виробництва, поставок та продажу справді якісної продукції», - говорить Ігор Ланда, генеральний директор «НОВУС УКРАЇНА».

У день відкриття, 27 вересня, покупців з 11.00 чекають спеціальні акції та знижки, а також безкоштовні картки за умови покупки на 50 грн. Головний розіграш призів для покупців нового NOVUS відбудеться в 17.00. Важливо прийти особисто та отримати можливість виграти продуктові набори, два холодильника з продуктами, 5 карток NOVUS з бонусами на 1000 гривень або одну – з бонусами на 5000 гривень.На офіційне відкриття 30-го магазину мережі запрошені високопоставлені гості: мер міста Буча, представники Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), а також керуючий партнер будівельної компанії «Столиця».
8,5 -5,5

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.