» » Про утеплення будинків, реконструкцію привокзальної площі (фотофакт)

Про утеплення будинків, реконструкцію привокзальної площі (фотофакт)

Осінь з її прохолодою і пронизуючими дощами все більше відвойовує права господарки сезону. А людям залишається щільніше кутатися у затишний одяг, «озброїтися» парасолькою і потурбуватися про тепло власних помешкань. Саме останньому пункту і відводиться головна роль у підготовці до зустрічі з холодами. Зараз громадяни активно закуповують обігрівачі, «інспектують» вікна і двері в квартирах та утеплюють зовнішні стіни будівель. І якщо більшості бучанцям доведеться з власної кишені оплатити роботи по утепленню фасадів, то є низка об’єктів, на які виділені кошти з місцевого бюджету.

Зокрема, під таку міську програму потрапили будинки по вул. Тарасівська, 1-В, 1-Г, 1-Б, 3, вул. Водопровідна, 54-А, 34-А, вул. Небесної Сотні, 17 (колишня вул. Комсомольська). Також найближчим часом аналогічні роботи розпочнуться по вул. Вишневецького, 31. Крім того, силами ЖЕКу буде проводитися утеплення та ремонт покрівлі будинку за адресою вул. Склозаводська, 3.

Фахівці стверджують, що у своєму виборі керувалися технічними умовами та нагальністю у проведенні таких робіт для нормального проживання мешканців.

Та не лише зимові клопоти заволоділи увагою місцевих зодчих. У їхніх планах – реконструкція привокзальної площі.

Передбачається будівництво зупинки громадського транспорту з облаштованими павільйонами для посадки пасажирів. Також там з’являться зручні для сполучення доріжки, тротуари, які з’єднають вокзал з рештою вулиць міста (зокрема, підхід до ринку), зелена зона. Відбудеться укріплення узбіч і відкосів та інші заходи з благоустрою даної території. Перший етап робіт розпочнеться вже в цьому році.

Проектанти хочуть утворити два своєрідних «кільця-розв`язки» для автотранспорту, тож теперішні стоянки автотранспорту перенесуть ближче до будівлі вокзалу із зручним розворотом. Щоб захистити територію від постійних підтоплень – у трьох місцях побудують дренажний колодязь.

Про утеплення будинків, реконструкцію привокзальної площі (фотофакт)
Якихось глобальних змін не буде, - кажуть в КП «Бучабудзамовник», але виглядатиме все досить достойно.
Вартість робіт – понад 3 млн. гривень, а тендер на виконання реконструкції виграло підприємство СБМУ «Підряд».


У місті продовжують будувати дороги. Ще один проект розгорнули у мікрорайоні Лісової Бучі. По вулиці Гамалія відбувається реконструкція та розширення полотна (по слідуванню автобусу 18-Д). Ремонт дороги, протяжністю близько 660 метрів, починатиметься біля Ірпінського АТП.
Тендер на виконання робіт отримала організація ПП «Автомагістраль». Підрядник уже приступив до роботи, виконав розмітку, а в майбутньому облаштують переходи для пасажирів та комфортні тротуарні доріжки. Кажуть, що насамперед «закриють» ті вулиці, де вже проведено каналізування.
Усі роботи планується завершити до кінця поточного року, далі розглядатиметься питання щодо будівництва зупинки громадського транспорту. Але то вже завдання на майбутнє.
10 -6

Андрій Беляков, спеціально для www.bucha.com.ua 
утеплення міські новації вокзал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.