» » Прокуратура: Виявлено кримінально-карані порушення при проведенні тендерів

Прокуратура: Виявлено кримінально-карані порушення при проведенні тендерів

Одним з найважливіших питань сьогодення є наповнення державного бюджету країни, у тому числі шляхом викриття злочинів у сфері економіки.

Прокуратурою міста Ірпеня завершено перевірку у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів при розпорядженні бюджетними коштами держпідприємством ВО «Укрдержліспроект».

Вказане підприємство забезпечує державні органи влади інформацією про сучасний стан лісів, лісові ресурси, якісні та кількісні зміни, що відбуваються в лісовому фонді, здійснює прогнозування цих змін, проводить визначення науково-обґрунтованих норм невиснажливого, раціонального, екологічно збалансованого лісокористування, розробляє комплекс заходів щодо відтворення, охорони і захисту лісів.

У вересні 2012 року цим підприємством проведено тендерні закупівлі матеріалів дистанційного зондування поверхні землі на суму понад 700 тис. грн.

Проте, об’єктивність проведеного тендеру викликало сумніви у працівників прокуратури. Зокрема, серед учасників тендеру був суб’єкт, який запропонував ціну, яка на 170 тис. грн. була меншою від цін інших учасників. Його пропозицію службові особи держпідприємства всупереч Закону України «Про здійснення державних закупівель» відхилили з надуманих підстав.
Висновки прокурорів підтверджено й актами перевірок контролюючих органів – Міністерством економіки та розвитку України та Державного агентство лісових ресурсів України.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 364 ч. 2 КК України, проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області. Досудове розслідування у провадженні триває.
0 0

І. Морозов, старший прокурор прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.