» » Прокуратура: Завершено слідство стосовно осіб, які вчинили розбійний напад на особу похилого віку

Прокуратура: Завершено слідство стосовно осіб, які вчинили розбійний напад на особу похилого віку

Як і в багатьох інших регіонах, люди в Ірпені заробляють шляхом здачі в оренду свого житла. Цей вид заробітку дуже простий, не потребує зайвих витрат, вкладання грошей. Проте інколи, такий вид «бізнесу» приносить доволі багато клопоту власникам житла.

У травні цього року одна з мешканок м. Бучі, 65-річна жінка Раїса пустила до себе пожити молодих хлопця та дівчину. Вони були люб’язними, розмовляли ввічливо та прохали лише про можливість пожити, жалілись, що залишаться на дворі. Пожалівши молоду пару Раїса здала їм кімнату у своєму будинку. Жодних договорів вона з квартирантами не укладала та навіть не подивилася їх паспортів.
Відносини з квартирантами склалися добрі, нічого біди не передвіщало.

Після тижня спільного мешкання, одного вечора до Раїси в кімнату зайшли її квартиранти, зажадавши від неї гроші. Отримавши відмову, вони почали погрожувати їй вбивством. Жінка не здалася, вмовляла одуматися. Зрозумівши, що та добровільно нічого не віддасть, квартиранти її зв’язали та почали пошуки у скромній оселі. Перевернувши вдома все, розбійники знайшли двадцять тисяч гривень, забрали 15 пляшок коньяку, побутову техніку, два мобільних телефони та залишивши зв’язану в шоковому стані літню жінку, замовили таксі та зникли.
Звільнившись від «мотузок», Раїса повідомила про подію міліцію.

Зачіпок для розкриття злочину було не багато. Потерпіла, в силу віку та пережитого стресу, точно описати злочинців не могла. Місцеві служби таксі повідомили, що на цю адресу машини не відправлялися.
Використовуючи повноваження з проведення негласних слідчих та розшукових дій прокурору та слідчому вдалося визначити номери телефонів зловмисників. Через соціальні мережі, вдалося знайти їх фотографії. Потерпіла змогла їх впізнати.

Наступного дня розбійників було оголошено у розшук. Встановлено, що хлопець раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки та злочини у сфері статевої недоторканості. Дівчина була його коханою, проблем з Законом не мала.

Вже через місяць правоохоронці їх затримали на вокзалі міста Києва. Доки їх шукали, вони встигли вчинити ще два розбійних нападу в Одеській області.
Прокуратурою міста Ірпеня обвинувальний акт за ч. 2 ст. 187 КК України стосовно правопорушників направлено до Ірпінського міського суду. На даний час вони перебувають під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від семі до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про стан розгляду цієї справи громадськість інформуватиметься.
3 -2

С. Абдуллаєв, прокурор прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.