» » У Бучі будують площу Героїв Майдану

У Бучі будують площу Героїв Майдану

У зв’язку з непростою фінансовою ситуацією і тотальною економією в масштабах країни буквально на всьому, стає дедалі важче втілювати у життя містобудівні ідеї на місцях. Адже без грошей, матеріалів, техніки – мало що побудуєш. Та не звиклі сидіти склавши руки бучанські посадовці намагаються діяти далі – вишукують ресурси, залучають інвесторів.
Яке ж господарювання відбувається в будівельній галузі населеного пункту - поцікавилися у директора комунального підприємства «Бучабудзамовник» Світлани Демченко.

За словами Світлани Андріївни, зараз головний акцент зроблений на будівництві доріг і проведення ямкового ремонту автошляхів Бучі. Зокрема, закінчили роботу по вул. Києво-Мироцькій (в мікрорайоні Лісової Бучі), укладений договір на асфальтування вул. Гамалія (дві черги будівництва). Крім того, провели експертизу і тендер на виконання робіт по облаштуванню доріг по вул. Старо-Яблунській і Привокзальній площі. Продовжується асфальтування вул. Інститутської – в сторону Гостомеля.

Не забули й тих, хто ходить пішки. Так, зроблено тротуарну доріжку по вул. Водопровідній (у напрямку до вул. Кірова) – викладено сучасні феми, що гармонійно вписується у загальний архітектурний стиль міста.

Крім того, задля безпеки руху транспорту та пішоходів було встановлено світлофор по вул. Депутатській.

Попри фінансову скруту, біля підземного пішохідного переходу робиться реконструкція площі – з облаштуванням трьох алей, встановленням лавок, висадкою молодих лип. Тож, скоро біля стадіону «Ювілейний» з’явиться чергова затишна зона відпочинку та комфортного дозвілля. Зараз перехожі вже можуть бачити роботу техніки, завезені матеріали.. І хоча доводиться терпіти певні незручності (перериті пішохідні зони, шум і пилюка), не можливо не відмітити, що кожного дня ландшафт оновлюється і стає більш привабливим.

До речі, даній території, прилеглій до стадіону «Ювілейний» в межах вул. Києво-Мироцька і вул. Нове шосе, рішенням виконкому було присвоєну назву Героїв Майдану.
Стосовно перейменувань, то в Бучі з’явилася ще одна нова-«стара» вулиця. Посадовці розглянули пропозицію щодо перейменування центральної вулиці міста Комсомольської на вулицю Небесної Сотні. Більшість голосів - «за», і нова назва ухвалена: тепер жителям варто до неї звикати.
Не менш важливим є й питання затвердження Генерального плану Бучі, що дозволить здійснювати забудову більш прозоро і виважено. Як повідомили архітектори, зараз всі матеріали головного містобудівного документу – на обговоренні. Його остаточне затвердження планується на грудень поточного року.

У планах забудовників – реалізація і більш глобальних об’єктів (наприклад, реконструкція школи, будівництво дитсадка, спорткомплексу тощо), але за відсутності фінансування їх довелося призупинити. Сподіваємося, що тимчасово, адже вони необхідні громаді, яка звикла до сталого розвитку свого міста. Принаймні, зараз формується бюджет на 2015 рік, тож є надія (не популістські рішення, а продумана будівельна і фінансова ситуація), що вони виконуватимуться найближчим часом.
7 -4

Андрій, спеціально для www.bucha.com.ua 
алея Героїв Майдану фотофакт міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.