» » Лист на сайт: Перша школа Бучі - минуле і сьогодення!

Лист на сайт: Перша школа Бучі - минуле і сьогодення!

Шановні бучанці!

В той час, коли гостро стоїть питання шкіл та дитячих садків – ми втрачаємо ті школи які маємо, не кажучи вже про будівництво нових. На фото добре видно до чого довело хазяйнування відділу освіти бучанської міської ради. Подивіться на «старий» корпус школи – в ньому не так давно було обладнано санвузол, обладнано клас та приміщення для денного сну дітей, які йдуть до школи в шість років (так звана шестирічка), але через недбалість влади корпус було визнано аварійним і не придатним для навчального процесу. Легко здогадатися, що земля у віковому лісі є ласим шматком. Подивіться на фото яке там чудове місце. В 2014/2015 навчальному, згідно даних відділу освіти, році 4 класи школи №1 будуть навчатися у другу зміну, в той час, коли їх могло бути вдвічі менше…

Це не останнє питання по школі…
В чоловічому туалеті школи зі стелі капає, як виявилось з каналізації другого поверху, де розташовано жіночу вбиральню. Поли в школі хоч і натерті свіжою мастикою (рідкість в наш час), але вони , в препоганому стані, особливо в холі першого поверху.

Зі спортивним майданчиком школи межує високий паркан з колючим дротом, неначе це і не школа зовсім, а якась виправна колонія суворого режиму. Власник паркану заявив що має дозвіл від місцевої влади на встановлення паркану.

На фото видно що стадіон школи, як і частина двору перед школою захаращено будівельними матеріалами. За словами мого брата, який навчався у цій школі – він є свідком і учасником будівництва цього футбольного поля. Футбольне поле школи будували учні! Тепер же забудовники перешкоджають школярам користуватися ним. Баскетбольний майданчик – занедбано. Зовсім інше ми бачимо у інших навчальних закладах Бучі, які знаходяться у всіх на очах. В інших школах ми бачимо штучне покриття футбольних полів. В центрі ми спостерігаємо як перебирають камінці у клумбах за державний кошт, ледве не щотижня. Чому ці кошти не можна спрямувати на ремонт першої школи Бучі. На стінах приміщення бібліотеки тріщини, «новий» корпус теж потребує ремонту, а ми аплодуємо на міських святах владі, яка пускає салюти в такий тяжкий час для країни і в той час як розвалюється пам’ятна і така потрібна зараз громаді Бучі школа №1

Шановні батьки учнів 1-ї школи Бучі, громадські, політичні організації та небайдужі люди – прошу допомогти вирішити це питання зі школою. Хто може – звернутися до влади. Можливо є меценати, які могли б пожертвувати на ремонт.

На плановій липневій сесії бучанської міської ради мною було підняте питання про необхідність ремонту школи №1, що по вулиці Малиновського в Бучі, - міський голова погодився що потрібно вирішувати питання, але воно було залишене без уваги.

Як Бучанець в 3-му поколінні, в минулому учень цієї школи, тепер член батьківського комітету, батько багатодітної родини, 1 вересня я повів старшу доньку до першого класу школи №1, на очі навертаються сльози, коли бачиш таку несправедливість. Мій син пішов до 9-го класу цього року, каже що не вірить що громада може щось змінити, розповів що його однокласника вдарило електричним струмом на тому жахливому паркані, що межує з майданчиком школи.

В четвер, 11 вересня о 18-й годині відбудуться шкільні батьківські збори школи №1, за адресою, м.Буча, вул..Малиновського, 74. Всіх хто не байдужий – прошу підтримати.


З повагою, Костянтин Селюнін.
15 -10

Костянтин Селюнін 
ЗОШ №1 школи міста Буча Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
KostyantynS

OFFline

  • KostyantynS (1)
  • Користувачі
  • 13 вересня 2014 16:45
Дякую всім хто допоміг. Вже є перші результати:
- прибрали майже всі будматеріали і тимчасові споруди будівельників з території школи і прилеглої території.
- Почали ремонтувати каналізацію в великому корпусі.
- ГЛОВНЕ:Звернули увагу громади на цю проблему!

43