Пробіг Миру

Другий рік поспіль, на початку вересня, у Бучі відбувається естафета Мирного пробігу, що символізує фізичне здоров’я, спільність інтересів та єднання людей.
Тож, і цього разу, участь у спортивному заході взяли представники всіх шкіл (по 10-15 учнів різних вікових груп) – разом зібралися у центрі міста, щоб реалізувати спортивний задум. Настрій у школярів був піднесений, а гарна погода сприяла комфортній пробіжці. Тому після напутніх слів наставника – вчителя фізкультури школи №5 Володимира Ковальського, колона молоді розпочала мирний пробіг з мирним олімпійським вогнем.

Вирушили від площі Т. Шевченка, а далі – по центральних вулицях Бучі: Енергетиків, Польовій, Островського, Б. Хмельницького, що разом утворюють невеличке кільце. А почесна місія нести олімпійський вогонь випала Євгену Ковені, який минулого року став переможцем і володарем Кубку України з кікбоксингу серед молоді WAKO.

Варто зазначити, що дану естафету юні спортсмени присвятили Дню фізичної культури і спорту, який до того ж співпадає з Олімпійським тижнем. Тож, декаді спорту ( а відповідно й низці спортивних заходів у школах) даний добрий старт і тепер залишається лише примножувати спортивні досягнення, які нерозривно пов’язані із здоровим способом життя.

Ще школярі переконані – будь-які конфлікти краще вирішувати мирно, ніж зі зброєю у руках. А для цього потрібно бути порядним, нести у серці добро, справедливість і повагу до інших людей.


3 -2

Андрій, спеціально для www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.