» » Проект: Ірпінь – місто Вашої мрії

Проект: Ірпінь – місто Вашої мрії

Шановні жителі Приірпіння, запрошуємо Вас та Вашу сім"ю на презентацію ескізу проекту «Ірпінь – місто Вашої мрії»


Ірпінь – комфортне місто для життя, культурний осередок Київщини, інвестиційно привабливий для бізнесу. Сюди приїжджають туристи з усіх куточків нашої держави та інших країн, знаходять спокій і натхнення письменники та творчі особистості. Щотижня в Літньому театрі відбуваються творчі вечори. Тут у радості ростуть діти, розвивається молодь… 4 парки відпочинку, стадіон, відреставровані Дитяча юнацько-спортивна школа, Будинок творчості Спілки письменників України, освітлені вулиці, рівні дороги, вимощені тротуари, чистота та благоустрій міста, десятки дитячих майданчиків…
«Про що це?» – запитаєте Ви. Про майбутнє нашого міста, яке починається сьогодні.

Ми з Вами, живучи у Приірпінні, не завжди замислюючися про його потенційну велич і красу, можливий комфорт і затишок. І взагалі – чи віримо в те, що це і справді може бути так? Саме те, про що Ви зможете тільки подумати і те, у що повірити – може стати реальністю за декілька років.

Давайте подивимося на позитивні приклади інших міст, які на фоні загальнодержавної кризи не стоять на місці і продовжують розвиватися навіть сьогодні. Таким є наше місто-сусід – Буча. Сьогодні ми бачимо, як воно рік за роком перетворюється в місто європейського взірця, як стає затишним, комфортним, красивим. Але ще 15 років тому не було таким: неосвітлені вулиці, розбиті дороги, відсутність парків і скверів. Однак хтось повірив у краще і почав діяти, запалюючи дух патріотизму жителів та любові до рідного міста.

І наше місто може стати таким: не може, а стане, за умови, що ми припинимо скаржитися, звинувачувати владу, шукати винних. Треба змінити напрямок мислення та почати думати не про те, чого не маємо, а що ми зробимо з тим, що в нас уже є. Давайте налаштуємося на позитивні зрушення в нашому місті, і, як казав американський президент Кенеді, не будемо питати у влади, що вона може зробити для нас, а краще запитаємо, що ми можемо зробити для держави, для нашого міста. Давайте мріяти, вірити та діяти, рухаючись в одному напрямку, докладаючи спільних зусиль.

Саме з таким настроєм ініціативна група у складі активістів громадських організацій, представників громади, депутатів досліджувала думку жителів Приірпіння запитуючи, про що вони мріють і яким бачать Ірпінь через 3-5 років.

Проаналізувавши відповіді про потреби і побажання громади, їхні мрії і бачення майбутнього розвитку нашого міста, було розроблено унікальний проект «Ірпінь – місто Вашої мрії», презентація ескізу якого відбудеться 5 вересня в Ірпені.

У цей нелегкий для країни час, нам, громаді, як ніколи потрібно об’єднатися і взяти відповідальність за збереження миру, спокою, створення комфорту та затишку в рідному місті.

У рамках презентації Ви побачите і почуєте перші плани розвитку міста на найближчі три роки, а саме:
Проект відреставрованого парку Перемоги;
Проект реставрації парка Правика;
Проект реставрації ДЮСШ;
Проект створення парку Стельмаха за адресою: м.Ірпінь вул. Жовтнева;
Проект створення Ірпінського міського парку за адресою м.Ірпінь вул. Карла-Маркса;
Проект реставрації Будинку творчості письменників України;
Проект реставрації Міського стадіону за адресою: м.Ірпінь вул. ІІІ-го Інтернаціоналу (за Центральним будинком культури);

Не пропустіть події, приходьте усією сім’єю!
У програмі презентації:
16.00 – майстер-класи для дітей у Творчій майстерні, створення дітьми символічної карти України на підтримку українських військових;
17.00 – презентація проекту, розіграш призів серед дітей.


Створимо нове обличчя нашого міста разом!

Чекаємо на Вас за адресами:
05.09 (пт.) – м.Ірпінь, вул.Т.Шевченка (біля пам’ятника Т.Шевченку)
06.09 (сб.) – м.Ірпінь, вул.Жовтнева, 131 (СМУ, 9-Лінія)
07.09 (нд.) – м.Ірпінь, вул. Полтавська, 61 (СМУ, 8-а Лінія, за рестораном «Камелот»)
12.09 (пт.) – м.Ірпінь, вул. ІІІ-го Інтернаціоналу, 180 (БКЗ, р-н аптеки)
13.09 (сб.) – с.Гостомель вул. Бучанське шосе, 6 (за магазином «Фора»)
14.09 (нд.) – м.Ірпінь, вул. Жовтнева, 158 (СМУ, 10-та Лінія)
19.09 (пт.) – м.Ірпінь, вул. Шевченка (актова зала міської ради)
20.09 (сб.) – м.Ірпінь, вул. Гагаріна, 19
21.09 (нд.) – м.Ірпінь вул. ІІІ-го Інтернаціоналу (площа біля «ЕКО-маркету»)
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.