» » У Бучі пройшла серпнева нарада керівників навчальних закладів та педагогічних працівників

У Бучі пройшла серпнева нарада керівників навчальних закладів та педагогічних працівників

29 серпня у актовій залі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася серпнева нарада керівників навчальних закладів та педагогічних працівників «Освіта міста Бучі – на шляху реформ, ініціатив та інновацій». У нараді брало участь 258 педагогічних працівників навчальних закладів міста, міського методичного кабінету та відділу освіти Бучанської міської ради. Долучилися до освітян і Бучанський міський голова Анатолій Петрович Федорук, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Анатоліївна Матюшенко, завідувач відділом соціальної праці та захисту населення Ганна Василівна Назаренко, представники ЗМІ та батьківської громадськості.

Міський голова Анатолій Петрович Федорук тепло привітав освітян з початком нового навчального року, окреслив перспективи розвитку освіти міста, згадав і про проблеми, найбільшою з яких є перевантаження дошкільних і загальноосвітніх закладів.

Розпочав нараду начальник відділу освіти Цимбал Олег Іванович із доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2013/2014 н.р. та пріоритетні завдання на 2014/2015 н.р.».

До обговорення доповіді долучилися Літкевич Алла Миколаївна, директор Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (тема – «Інноваційні підходи до управління закладом, спрямовані на підвищення якості освіти»), Поліщук Галина Михайлівна, завідувач Бучанського ДНЗ №1 «Сонячний» (тема – «Забезпечення системного підвищення якості дошкільної освіти на інноваційній основі»), Чернобай Юрій Валерійович, методист міського методичного кабінету відділу освіти (тема – «Організація роботи з порталом «Мої знання»»).

Після офіційної частини традиційно привітали педагогів-ювілярів та 14 молодих спеціалістів, що цього року влилися до освітянської родини міста.
1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.