» » Ірпінською прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Ірпінською прокуратурою проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів

Під головуванням прокурора міста Ірпеня Пацкана Мирослава Васильовича 29.08.2014 проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Ірпінського регіону та міста Буча.

На нараді обговорено стан виконання законів щодо профілактик злочинності, виявлення, розкриття та розслідування у кримінальних правопорушень, боротьби з корупцією.

У нараді взяли участь працівники прокуратури міста Ірпеня, виконувач обов’язки начальника та керівники структурних підрозділів Ірпінського міськвідділу міліції, голова Ірпінського міського суду, керівники Бучанської виправної колонії № 85 та Ірпінського виправного центру № 132.

Розпочинаючи нараду, прокурор міста зазначив, що правоохоронними органами вжито низку заходів до подолання злочинності, як результат знизилася загальна кількість вчинених кримінальних правопорушень, в тому числі крадіжок, шахрайств, хуліганств. Слідчими закінчено розслідування низки актуальних кримінальних проваджень, насамперед у сфері економіки та корупції.

Проте, криміногенна ситуація залишається складною. Прокурор міста Ірпеня зауважив, що заходи вжиті у сфері протидії злочинності не є достатніми. Стан боротьби зі злочинністю, профілактика вчинення кримінальних правопорушень потребує постійної уваги та комплексного вирішення усіма правоохоронними органами регіону.

За результатами наради керівників правоохоронних органів прийнято постанову, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи на цьому актуальному напрямку.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар