» » Прокуратура стоїть на варті законності у сфері земельних відносин

Прокуратура стоїть на варті законності у сфері земельних відносин

Виступ у засобах масової інформації прокурора прокуратури міста Плиски А.К.

Прокуратура міста Ірпеня здійснює діяльність на одному з пріоритетних напрямків роботи, спрямованої на нагляд за додержанням і застосуванням законів у сфері земельних відносин.

Так, прокуратурою міста встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Укржитлокомплекс» з 2012 року не сплачувало орендну плату за земельну ділянку. Вказані виплати товариство зобов’язано здійснювати на підставі договору оренди укладеного з Бучанською міською радою, тобто бюджет міста Буча недоотримав понад 1 мільйон гривень.

На усунення вказаної заборгованості прокурором міста Ірпеня заявлено позов про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення її до земель запасу Бучанської міської ради вартістю понад 4 мільйона гривень.
На даний час розгляд справи в господарському суді Київської області триває.

Крім того, в подальшій своїй діяльності прокуратура міста Ірпеня докладатиме максимальних зусиль, спрямованих на забезпечення конституційного принципу, визначеного статтею 14 Конституції України, який передбачає, що земля є основним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.