» » В Ірпені стартував проект «Ірпінь – місто Вашої мрії!»

В Ірпені стартував проект «Ірпінь – місто Вашої мрії!»

23 серпня в м. ІРПІНЬ стартував проект " Ірпінь - місто Вашої мрії", в рамках якого вперше в місті пройшов унікальний патріотичний майстер-клас зі «стріт-арт». Маленькі ірпінчани на чолі з аматором-художником привели підземний перехід, м'яко кажучи, до ладу. Діти, підлітки, навіть дорослі охоче долучились до процесу стріт-арт, всіх обєднала одна ціль – зробити наше місто кращим та красивішим. Справжній подарунок та свято до Дня Незалежності подарували організатори місту, адже пішохідний перехід – це його візитівка. То ж нам радісно, що змогли зробити внесок в розвиток міста та втілити в життя мрії його мешканців. І це лише початок!!!

В рамках заходу діти власними руками зробили символічну карту України, залишивши на ній патріотичні долоньки. Вже наступного тижня карта вирушить в зону АТО підтримати дух наших військових.
За 4 години підземний перехід важко було впізнати!!! Жителі міста були просто в захваті від дійства та результату, дякували організаторам, підходили зі словами вдячності, зупинялися та робили сімейні фото.

Ми мріємо і знаємо, що Ірпінь - стане містом мрії кожного його мешканця.

Наступної суботи, 30 серпня о 16.00 розмалюємо іншу сторону переходу, бери друзів і приходь!


Організатор: ГО " Нові обличчя", учасники: Асамблея ГО " Розвиток Приірпіння", УКРзалізниця
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.