» » » Перший велопаркінг відкрито у Києві

Перший велопаркінг відкрито у Києві

У Бучі такий паркінг потрібен?

 
Перший перехоплюючий велопаркінг відкриється в Києві біля м. Виставковий центр. Там можна буде залишити велосипед під охороною, підремонтувати його, взяти в прокат та випити кави.

Мета створення такого паркінгу – поєднати існуючу транспортну мережу з велосипедним рухом. На велопаркінгу можна буде безкоштовно залишити на відповідальне зберігання особистий велосипед на 12 годин. Цей проект є соціально орієнтованим, і його організатори розраховують, що він заохотить ще більше людей у Києві користуватися велосипедом у повсякденних справах.

Для забезпечення можливості функціонування паркінгу безкоштовно надаються платні послуги: зберігання велосипедів на термін довший за 12 годин (кожна наступна година коштуватиме 5 грн, а нічне зберігання – 15 грн.), прокат та сервісне обслуговуваня велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, продаж води, кави, чаю, напоїв, готових сендвічів тощо. Паркінг працюватиме до 30 жовтня, а якщо погода дозволятиме – то навіть довше.

Перехоплюючий велопаркінг – одна з вимог Асоціації велосипедистів Києва до міської влади. Таких у Києві має бути 10-15 біля ключових станцій метро, щоб мешканці районів могли доїжджати до метро на велосипеді, а не на маршрутці. Пілотний велопаркінг для Києва повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк-Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”tm.

Святкове відкриття велопаркінгу відбудеться 21 серпня 2014 року о 10:00 біля входу у ВДНГ (просп.Глушкова). Запрошуємо велосипедистів приїхати для тестування послуг байк-боксу, а журналістів – для висвітлення новини.
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.