» » Ворзель: Діти переселенців зривають українські прапори

Ворзель: Діти переселенців зривають українські прапори

У центральних і західних регіонах країни люди все частіше стали скаржитися на поведінку переселенців із зони військових дій. Днями у Ворзелі (Київська область) стався неприємний інцидент, що переповнила чашу терпіння місцевих жителів, пише газета "Факти і коментарі".
Зловмисники зірвали з місцевої школи український прапор, розірвали його на шматки і викинули тут же, на площі, розповіла місцевий житель Ольга Почтаренко.

За її словами, міліції вдалося знайти "авторів" злочину. Ними виявилися неповнолітні хлопчики з переселенських сімей. "На жаль, до відповідальності їх не притягнеш через малолітство. Але ж хтось же підказав їм таку ідею! Значить, в їх сім'ях, які зараз живуть фактично за наш рахунок, витають ворожі настрої. А яких витівок чекати завтра?", - Обурюється Почтаренко.
Неприємності трапляються і під час звичайних покупок в магазині, пише газета. "Ці самі біженці, купуючи в магазині горілку та закуску, кидають дрібну здачу - п'ять-десять копійок - продавцям в обличчя зі словами:" Нате, заберіть на ваше АТО! ", - Скаржаться місцеві жителі.
Крім того, деякі з представників переселенців проводять незаконну агітацію сепаратизму. На залізничній станції знайшли розсип роздрукованих на принтері листівок, які агітують за "перемогу" ДНР ", відзначає газета." А в нашому місті тільки що поховали декількох бійців батальйону "Айдар", героїчно б'ється за єдність країни. Загалом, наші чоловіки цього витримати вже не можуть. Сказали, що спочатку підуть до переселенців просто поговорити. Ну, а далі почнуть вживати заходів ... ", - розповіла одна з мешканок Ворзеля.
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.