» » Бучанські волонтери побували з гуманітарною місією до наших військових

Бучанські волонтери побували з гуманітарною місією до наших військових

ДЯКУЄМО, БУЧАНЦІ!
Ось уже вдруге бучанські волонтери побували з гуманітарною місією до наших військових – цього разу зразу на блокпостах Слов’янська, Краматорська, Артемівська, Дружківки, Костянтинівки. Доброчинці послужили власним транспортом і вихідними днями, щоб доправити туди продукти і форми. Передали допомогу конкретно бучанським солдатам і гостомельським льотчикам і зв’язківцям, а також іншім побратимам по зброї з Гаврилівки, Бородянки тощо.
Солдати і волонтери висловлюють сердечну подяку всім простим бучанцям за участь у зборі допомоги військовослужбовцям, які в цей час відбивають збройну агресію Росії на сході України. До організації збору допомоги особливо активно долучилися в магазині «Вербена» (Лагуньонок Віра Іванівна) по вулиці Гагаріна та магазині «Фора» на Кірова, які безпосередньо стали центрами збору.
Також директорам ТОВ "Кава+" О. Квашуку. За цю благородну справу взялися українські православні церкви (о. Микола та о. Андрій), де прихожани наповнили медом і горіхами індивідуальні 70-грамові стаканчики а з кришечками. На посту стоять волонтери центру збору в ТЦ «Модуль». Дякуємо керівництву ТЦ "Модуль" та ТЦ "Пасаж" за співпрацю. Активно і цілодобово діє пункт в Червоному Хресті. Володимир Карплюк дав кошти на придбання військових форм. Одна жінка з Лугової в руках принесла пачки печива, упаковку шкарпеток, упаковку футболок, дві банки домашніх консервів та ще й сто гривень. Добровільні помічниці порівну розклали все зібране для чотирьох блокпостів. Треба ще організуватись на Мельниках.

Низький уклін вам за вашу доброту, за кожну банку консервів, за кожну десятку гривень. Дай вам, Боже, як і ви даєте на потреби воїнів!
Збір допомоги продовжується і надалі до повного вигнання кремлівських найманців.

Координаційна рада міста Буча з підтримки воїнів Збройних сил України
АДРЕСИ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ:
- м. Буча, бульв. Б. Хмельницького, 5/5а, Червоний Хрест. Анатолій (067) 7265108;
- м. Буча, вул. Вокзальна, 104, СЗОШ № 5, Храм Успіння Пресвятої Богородиці; (050) 9744435 отець Микола;
- м. Буча, вул. Кірова, 203-б (приміщення колишньої аптеки) Микола Павлович (097) 5025004;
- м. Буча, будинок культури вул. Пушкінська, 59-б,
офіс ВО «Батьківщина» з 10.00-18.00. Павло (093) 2461482, або 48-452;
- м. Буча, будинок культури, вул. Кірова, 15, район Склозавод. Микола Павлович (097) 5025004.


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.