» » «Хвилями Дністра»

«Хвилями Дністра»

Негоже справжньому туристу влітку валятися на дивані, з ранку до вечора плазувати соцмережами чи грати «World of Tanks».

Черговий літній туристський похід з 15 по 21 липня організував та провів Бучанський центр позашкільної роботи. Цього разу вихованці та слухачі закладу вирушили у спортивний водний похід І категорії складності «хвилями Дністра» від м. Галич (Івано-Франківська обл.) до м. Заліщики (Тернопільська обл.). Очолив групу керівник гуртка спортивного туризму Олександр Білоус. Після обов’язкової реєстрації в рятувальній службі туристи зібрали три байдарки і, взявши весла, рушили течією Дністра. Першого ж дня подолали під прапором України близько 20 км.


Завдяки злагодженій роботі в екіпажах наступного дня вдалося здійснити перехід в 60 км мальовничим Дністровським каньйоном, одним із 7 природних чудес України. Надалі маршрут до с. Раковець перетворився у перегони з грозою. Надвечір природна стихія таки наздогнала туристів. Та місцеві жителі з радістю надали притулок туристам-патріотам.


Подорож продовжилася: меандри, скелі, печери, руїни Раковецького замку та Червоногородського палацу, руїни костьолу Вознесіння Діви Марії, Джуринський водоспад (найбільший рівнинний водоспад в Україні). Останні зусилля веслами – і фініш у м. Заліщики. Таким чином група повністю подолала запланований маршрут протяжністю 155 км, що, окрім естетичної насолоди та приємнощів літнього відпочинку, дає підстави на отримання ІІІ спортивного розряду зі спортивного туризму.Група висловлює подяку директору Бучанському центру позашкільної роботи Андрію Куцевалову за надане спорядження та професійні настанови, а також Олексію Карабут за надані байдарки.

Тепер туристи готуються до пішохідного маршруту по Чорногірському хребту з подоланням усіх «двотисячників» України та озер Марічейка, Бребенескул, Несамовите з 15 по 22 серпня.

Усі бажаючі можуть приєднатись до подорожі. Додаткова інформація за тел. 093 4354378 та 095 4869976 (керівник групи – Олександр Білоус).
6 -4

Інформація БЦПР 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.