«Місто сонця»

З 18 по 20 липня в Центральному парку Бучі проходить другий флористичний фестиваль «Місто сонця».

Власне, це – свято арт-об’єктів, які встановлюються в парку, інтегруються в інтер’єр та виготовляються переважно з природніх матеріалів.
У цьому фестивалі брали участь флористи з Росії, України (різних міст), а викладач, яка розповідала про існуючі техніки майстерності – з Латвії.
«Ми не ландшафтні дизайнери, а флористи», - наголосила бучанка, співорганізатор заходу Наталія Карась. Мистецтвом флористики жінка займається вже сім років, тож хобі переросло в професію. Її витвори також можна побачити серед представлених експонатів.

Серед учасників – як безпосередньо майстри флористики, так і ті, хто впродовж тижня переймав вміння у більш досвідчених колег. Загалом, у міському парку трудилося понад 20 арт-митців. Варто зазначити, що всі вони залишилися задоволені як прийомом, так і умовами, в яких довелося працювати. Навіть пообіцяли ще раз повернутися до Бучі. А на згадку про цю подію свої вироби подарували жителям міста.


Тож, у Центральному парку з’явилася низка нових цікавих об’єктів, біля яких можна проводити неординарні фотосесії.
Не пропустіть можливість побачити унікальні речі, сповнені енергією літнього сонця та нестримною фантазією наших умільців. Тим більше, що це прекрасна нагода провести вихідні на природі з користю і для душі – поринувши у світ сучасного мистецтва.Наталія Карась
-
4 -2

Андрій Беляков, спеціально для 
фестиваль флористичних обєктів
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.