» » Лист на сайт: Про Ірпінський Парк Перемоги

Лист на сайт: Про Ірпінський Парк Перемоги

Звертаюся з таким питанням: у Ірпіні є парк відпочинку «Перемога», той, що за новим «Екомаркетом», який має пішохідну зону, доріжки, але те, що там без перешкоди «ганяють» авто – це безглуздя!

Написав офіційного листа за вхідним номером П-1200.2 від 29.05.2014 року на ім'я виконуючого обов'язки Ірпінського міського голови, який розписав виконання на виконуючих Загодиренко А.О. (тел. 61-400 ) та Дрока О.А. (тел. 63-412 ), також, у свою чергу, переклав виконання на Дубчака В.А. (тел 63-090)
У своєму листі я чітко змалював картину: по пішохідним доріжкам машини їздять зі швидкістью, як по проїжджій частині!!.. Алеж парк, перш за все, для відпочинку! Це центр міста, там завжи багато і молоді і похилих людей, прогулюються мами з дітками, з колисками!
Чому до цього нікому немає діла?!

Отримав відповідь від Б.О.Мельничука за номером 1200. Від 23.06.2014 року, пишуть: ".. питання встановлення загороджувального пристрою буде розглянуте на профільній дипкомісії міськради та при позитивному рішенні і наявності фінансування пристрій буде встановлено.." – вибачте, це совкові відписки, не більш... Яка "політична воля" та фінансування потрібні для загороди зони відпочинку? Який архітектор планував цей парк? Де кордони парку?

Вимагаю негайно владнати це питання в Ірпінському парку, бо якщо надалі буде продовжуватися цей бедлам - громада просто почне трощити ті авто прямо посеред парку!!.. Годі вже цих відписок...


Наприклад, чому у Бучі розрита канава поперек дороги, і вже наступного дня заасфальтована ? Може змінити керівництво у відповідних підрозділах та змусити чиновників та їх підлеглих виконувати свою роботу правильно, швидко і корисно для громади?!!..

Небайдужих ірпінчан закликаю негайно підтримати!!!
Дзвоніть бюрократам та вимагайте негайно вирішити проблему.


Фото автора
3 -2

Юрій Палаш, ірпінчанин 
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Serjio_SV

OFFline

  • Serjio_SV (4)
  • Користувачі
  • 15 липня 2014 21:50
У Бучі розрито дві канави, поперек дороги, і їх декілька місяців ніхто не те що не асфальтує - засипати до пуття не можуть. Це біля Новусу, що будується, про всяк випадок, якщо провірити маєте бажання.

0
Aндрей

OFFline

  • Aндрей (4)
  • Адміністратори
  • 15 липня 2014 23:16
Цитата: Serjio_SV
Це біля Новусу, що будується, про всяк випадок, якщо провірити маєте бажання.


у вересені добудують/відкриють той Новус - заллють асфальтом все навколо..
і ще нагадаю, що зупинки СТО більше не буде - в інтервю писали - що то тимчасова :bully:

0